Artūrs Lazdiņš Foto: Ritvars Raits

Pusfinālā pret HK Ogre

Arī otrajā Latvijas Virslīgas čempionātā ceturtdaļfināla spēlē sestdien “Celtnieks/LSPA” pieveica ASK/LU – 32:18 (15:11). Sērijā 2-0 un iekļūstam Latvijas četriniekā.

Pusfinālā līdz divām uzvarām tiksimies ar “HK Ogre” handbolisti, kuri ceturtdaļfinālā ar 2-0 pārspēja “HK Vaiņode”. Otrajā pārī tiksies Dobeles “Tenax” un “SK Latgols”.

Pirmo spēli “Celtnieks/LSPA” ar “HK Ogre” aizvadīs jau 18. aprīlī plkst. 18:00 Ogrē. Otrais mačs 26. aprīlī plkst. 16:30 ASK zālē Rīgā, bet trešais (ja nepieciešams) turpat 27. aprīlī plkst. 18:20

Savu otro sērijas spēli pret ASK/LU sākām ar izrāvienu 6:1. Viesi prata pietuvoties līdz divu vārtu pārsvaram (5:7), kad atkal guvām vairākus bezatbildes vārtus un pārtraukumā devāmies ar +4 (15:11). Otrajā puslaikā Helmuts Tihanovs savos vārtos ielaida tikai septiņas bumbas, izcīnot pārliecinošu panākumu ar 32:18.

Mūsējiem sešus vārtus guva Artūrs Lazdiņš, piecus – Artis Kurmēns, četrus – Artis Laganovskis. ASK/LU sastāvā piecas reizes izcēlās Ēriks Drobots, trīs – Gunārs Liepiņš un Kaspars Naglis.

Diemžēl pusfināla sērijā pret “SK Latgols” zaudējumu piedzīvoja LSPA handbolistes. Otrajā spēlē sestdien Ludzā zaudējums ar 16:27 (6:18). Mūsu meitenēm pa pieciem vārtiem guva Līga Eihvalde un Laura Krievāne. Mājiniecēm astoņas reizes izcēlās Vilma Matisāne, septiņas – Nadežda Kalašņikova.

Mačā par bronzas medaļām LSPA handbolistes tiksies ar Dobeles SS/REIR. Pirmā spēle pēc divām nedēļām.