Pārliecinoša uzvara

Latvijas čempionāta šīs sezonas jaunpienācēja “HK Vaiņode” nespēja izrādīt mūsu vienībai nekādu pretestību, līdz ar to mūsu handbolisti izbraukumā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 46:31 (28:16).

Uz Vaiņodi devāmies vien deviņu vīru sastāvā. Nespēlēja Mārtiņš Dāvidnieks, Egils Politers, Raitis Puriņš un Lauris Rūtiņš, tomēr tas netraucēja mūsu vienībai jau pirmajā puslaikā izšķirt spēles likteni, uzvarot to ar 12 vārtu pārsvaru (28:16). Otrajā puslaikā savus plusu palielinājām par trīs vārtiem, izcīnot vieglu uzvaru – 46:31.

Šajā spēlē atgriešanās spēli Latvijas čempionātā aizvadīja Mārtiņš Kazinieks, kurš guva sešus vārtus.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Oskars Arājs, kurš guva deviņus vārtus, savukārt pa septiņiem precīziem metieniem izdarīja Andis Ērmanis un Edgars Vadzītis. Pretiniekiem 12 vārtus guva Andis Grundmanis.

Nākošo spēli aizvadīsim jau piektdien 28. janvārī, kad ASK sporta zālē plkst. 18:40 spēlēsim ar “Jūrmalas sports” handbolistiem.