Noslēgts ar sagrāvi

Šovakar Ulbrokas vidusskolas sporta zālē izcīnījām pārliecinošu uzvaru, Latvijas čempionāta vājāko komandu sagraujot ar 61:15 (28:6). Ar tik lielu rezultāta starpību un tik daudz vārtus vienā spēlē šajā sezonā vēl nebija iemetusi neviena vienība.

Uz mirkli mača sākumā vadībā izdevās izvirzīties mājiniekiem (2:1), tomēr dažu minūšu laikā viņu vārtos bumbas sāka birt kā sniegs no debesīm. Puslaika vidū ieguvām +10 (14:4), bet līdz puslaika beigām rezultāta starpību dubultojām – 28:6. Otrajā puslaikā turpinājām spēlēt ātru handbolu, un tas bija tikai laika jautājums līdz sasniedzām 60 vārtu robežu. Tos mača pēdējā minūtē guva Artis Kurmēns. Pārliecinoša uzvara – 61:15.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva 14/4 vārtus. 11 reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Mareks Černousovs, bet desmit – Oskars Arājs un Artis Kurmēns. Pretiniekiem 6/1 vārtus guva Andris Lazda.