Puslaiks labs, spēle švaka

Uzvarot pirmo puslaiku ar 18:14, pēc pārtraukuma iegūto pārsvaru pazaudējām un piedzīvojām kārtējo zaudējumu Baltijas līgā, piekāpjoties Igaunijas “Chocolate Boys” ar 30:36 (18:14).

Spēli iesākām teicami, pusotras minūtes laikā trīs reizes sarūgtinot pretinieku vārtsargu un izvirzoties vadībā ar 3:0. Igauņi spēli līdzsvaroja, bet izvirzīties vadībā nespēja. Turpretī mēs puslaika izskaņā atkal veicām izrāvienu, panākot +4 (18:14).

Pēc pārtraukuma mūsu spēle izjuka. Pēc nospēlētajām sešām minūtēm joprojām +4 (21:17), tomēr tālākajā cīņā Igaunijas handbolisti bija pārāki. Vēl pēc četrām minūtēm, pateicoties realizētajiem ātrajiem uzbrukumiem, laukuma saimnieki pirmo reizi mačā izvirzījās vadībā 22:21. Šokolādes puiši pie iegūtā neapstājās, bet palielināja rezultāta starpību, panākot pat +9 (33:24). Mača beigās mājinieki nopelnīja vairākus divu minūšu noraidījumus, kurus mēs izmantojām un samazinājām mīnusus līdz sešiem vārtiem – 30:36.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Kaspars Lisovskis, kurš guva septiņus vārtus, savukārt sešas reizes precīzi bija Artis Kurmēns un Vitālijs Borisenko. Atzīstami nospēlēja arī Andris Melnalksnis, gūstot četrus vārtus.

Rītdien plkst. 14 tiksimies ar Igaunijas čempionāta līderiem HC “Kehra”, kas šodien ar 28:33 (14:18) piekāpās “ASK/AB.LV”.

17. janvāris
Chocolate Boys – LSPA 36:30 (14:18)

LSPA: Lisovskis 7, Kurmēns 6, V. Borisenko 6/2, Trifanovs un Melnalksnis 4, Blome 2, Lejnieks 1. 7 m: 2/2, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.