Celtnieks/LSPA - 2014. gada Rīgas atklātā čempionāta bronzas medaļu ieguvēji

Trešā vieta Rīgā, Lazdiņš rezultatīvākais

Izšķirošajā spēlē ar 25:17 (14:8) pieveicot “Jūrmalas Sports”, trešo vietu Rīgas atklātajā čempionātā šodien Ulbrokā izcīnīja mūsu “Celtnieks/LSPA” handbolisti. Ar 22 gūtajiem vārtiem par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Artūrs Lazdiņš.

Spēli veiksmīgāk iesāka “Jūrmalas Sports”, kas pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā ar 3:1. Pakāpeniski iniciatīva pārgāja mūsu “Celtnieks/LSPA” pusē un pēc Roberta Freiberga metiena izvirzījāmies vadībā – 5:4. Rezultatīvi spēlējot Laurim Eglītim un Artūram Lazdiņām, “Celtnieks/LSPA” turpināja atrauties un puslaiku noslēdza jau ar sešu vārtu pārsvaru – 14:8.

Otrā puslaika pirmajās piecās minūtēs mūsējie nespēja gūt vārtus, kas ļāva jūrmalniekiem pietuvoties līdz 14:10. Vēlāk, pēc Edvīna Latkovska metiena rezultāta starpība sadila līdz trim vārtiem (17:14), tomēr pēdējās deviņas minūtes “Celtnieks” nospēlēja teicami. Rezultatīvi mūsējiem spēlēja Lauris Eglītis un Aivars Čikuts, pārliecinoši cementējot ceļu pēc Rīgas čempionāta bronzas medaļām – 25:17.

Rezultatīvākie, gūstot pa sešiem vārtiem, mūsējiem bija Artūrs Lazdiņš un Lauris Eglītis. Trīs precīzus metienus izdarīja Aivars Čikuts un Vladimirs Maslaks. Pretiniekiem sešas reizes izcēlās Edvīns Latkovskis, piecas – Rolands Ivanovs.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Artūrs Lazdiņš.

FOTOGALERIJA

Jau pēc nedēļas ar “Jūrmalas Sports” handbolistiem tiksimies atkal, kad Spuņņciemā 21. septembrī plkst. 13:00 aizvadīsim pirmo Latvijas Virslīgas čempionāta maču.