Pirmie punkti Baltijā

Guntars Lejnieks un Ivars Lācis

Nedēļas nogales spēļu tūri noslēdzām uz pozitīvas nots, šodien Ulbrokas vidusskolas sporta zālē ar 32:30 (18:13) pieveicot Igaunijas vicečempionus, HC “Kehra” handbolistus. Fantastisku spēli mūsu komandā aizvadīja Raimonds Trifanovs, kurš guva 11/2 vārtus.

Jau pieminētais Trifanovs pirmajās desmit minūtēs guva četrus vārtus, palīdzot izvirzīties vadībā ar 8:3. Realizējām vairākus pusātros uzbrukums, vārtos droši spēlēja Ivars Lācis, bet sarkano kartīti par trijiem divu minūšu noraidījumiem 28. minūtē ieguva līdz tam brīdim rezultatīvākais viesu spēlētājs Janars Magars. Beidzot veiksmīgi uzbrukumā darbojās arī Artis Kurmēns un Elvijs Borodovskis. Līdz ar to iegūto pārsvaru spējām saglabāt līdz pat puslaika beigām – 18:13.

Otrajā puslaikā  “Kehra” handbolisti sāka spēlēt ar diviem līnijas spēlētājiem, kuras varējām atpurēt tikai ar pārkāpumu palīdzību, ļaujot četrus vārtus gūt no 7 metru soda metienu atzīmes un samazinot rezultāta starpību līdz diviem vārtiem 20:22. Tuvāk mēs viesiem vairs neļāvām tikt. Igauņi vēl mēģināja izglābties, Lisovskis un Trifanovu sedzot individuāli, taču mūsu spēlētāji spēlēja uzbrukumā droši, nopelnot divas “pendeles”, kuras aukstasinīgi realizēja Raimonds Trifanovs. Līdz ar to tika izcīnīta pirmā uzvara Baltijas līgā – 32:30.

Nākošo spēli aizvadīsim jau piektdien 26. septembrī Ulbrokā, Rīgas atklātā čempionāta ietvaros Ulbrokā plkst. 19:45 tiekoties ar “Stopiņu NHK” handbolistiem.

21. septembris.
LSPA – HC Kehra (Igaunija) 32:30 (18:13)

LSPA: Trifanovs 11/1, Borodovskis 6, Lisovskis 5, Kurmēns 4, Veļikanovs 2, V. Broisenko 2/1, Lejnieks un Rūtiņš 1. 7 m: 5/3, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes.