Artūrs Lazdiņš (Foto: GL Sports Photography)

Celtnieks – Latvijas vicečempioni 2018 (+foto)

Diemžēl ceturtajā SynotTip Latvijas Handbola Virslīgas finālsērijas cīņā mūsu “Celtnieks” handbolisti piedzīvoja zaudējumu ar 22:30 (10:13), sērijā atzīstot pretinieku pārākumu ar 1-3. Līdz ar to sezonu mūsu vīri noslēdza ar sudraba godalgām.

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē Dobelē, ari šajā “Tenax” handbolistiem izdevās neitralizēt mūsu līderi Artūru Lazdiņu. No pārējiem spēlētājiem nesagaidījām cerēto atdevi uzbrukumā, bet aizsardzībā nerādījām stabilu sniegumu visas spēles laikā.

Dobelnieki izmantoja lielāku spēlētāju rotāciju, kas otrajā puslaikā bija izšķirošs faktors. Otrajā puslaikā dobelnieki no 15:19 panāca 15:25, teju 15 minūtes pirms spēles beigām jau izšķirot sērijas likteni. Atlikušajā laikā spēles ritējums nemainījās un mūsējie piedzīvoja zaudējumu ar 22:30. Sērijā 1-3. Pēc gada pārtraukuma čempionu troni ieņēma Dobeles “Tenax”, bet mūsējie šoreiz finišēja otrie.

FOTOGALERIJA (Foto: GL Sports Photography)

Pa četriem vārtiem mūsējiem guva Mareks Černousovs un Artūrs Lazdiņš, bet trīs pievienoja – Lauris Eglītis, Rihards Leja, Roberts Freibergs un Artūrs Kļaviņš. Čempioniem septiņus vārtus guva Austris Tuminskis, piecus – Andis Ērmanis un Oskars Arājs.

Uzreiz pēc spēles apbalvoja arī labākos turnīra spēlētājus. Mūsu Artūrs Lazdiņš ieguva trīs balvas – rezultatīvākais, vērtīgākais un labākais kreisais ārējais spēlētājs. Par labāko vārtsargu atzina Raitis Puriņu, bet labāko kreiso malējo – Rihardu Leju.

SynotTip handbola Virslīga. Finālsērija.