Artūrs Lazdiņš (Foto: GL Sports Photography)

Rīgā uzsāksim pusfināla sēriju

Ar spēli savā laukumā svētdien Rīgā uzsāksim SynotTip Latvijas Handbola Virslīgas pusfināla sērijas cīņu, savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 15:00 uzņemot “HK Ogre/Miandum”. Maču tiešraidē demonstrēsim mūsu Facebook lapā.

Pusfināla sērija ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām. Otrā cīņa paredzēta 29. martā plkst. 19:30, bet trešo, ja nepieciešams, 8. aprīlī plkst. 17:30 Rīgā.

Regulāro turnīru “HK Ogre/Miandum” noslēdza trešajā vietā, kamēr mūsu “Celtnieks” vīri finišēja otrajā pozīcijā un uzreiz garantēja vietu pusfinālā. Aizvadītajās piecās savstarpējās spēlēs ar Ogri šajā sezonā neesam piedzīvojuši nevienu zaudējumu – divas cīņas beigušās neizšķirti (27:27, 32:32), bet trīs izcīnītas uzvaras 35:29, 30:24 un 29:26.

Pirms tam ceturtdaļfinālā “HK Ogre/Miandum” divu spēļu summā ar 75:49 sakāva “HK Vaiņode”.

Abas komandas būs teju spēcīgākajos sastāvos. Ogrēniešiem jau vairākus mačus aizvadījuši Artis Kurmēns (5 spēles sezonā) un Sandis Lepers (10 spēles sezonā), bet “Celtnieks” spēlēs Kaspars Lisovskis un mūsu rindās iztrūks vien savainotie Toms Popens un Ričards Jablonskis.

100 vārtu robežu “HK Ogre/Miandum” rindās pārvarējuši trīs spēlētāji Arvis Laganovskis (143 vārti 21 spēlē), Dzintars Dravnieks (118 vārti 22 spēlēs) un Artis Laganovskis (112 vārti 19 spēlēs). Mūsējiem ar 155 vārtiem 19 mačos izcēlies Artūrs Lazdiņš, bet 93 vārtus 20 mačos guvis Rihards Leja.

Pirms pusfināla sērijas uzsākšanas “HK Ogre/Miandum” galvenais treneris Andris Molotanovs atzina, ka “Celtnieks” ir respektabls pretinieks: “Goda jautājums parādīt zobus. Jāiet uz visu banku, mums nav ko zaudēt.”

Paralēli cīņai SynotTip Latvijas Handbola virslīgā mūsu handbolisti cīnījās Baltijas līgā, kur labi spēlējām pret profesionālajām komandām un līdz iekļūšanai izslēgšanas turnīrā pietrūka tikai viens punkts. “Ja mēs spēlējam uz pilnu jaudu, tad ir arī rezultāts,” pirms sērijas atzina mūsu komandas vadītājs Normunds Blome.

Cīņu no Rīgas video tiešraidē demonstrēsim mūsu Facebook lapā, to komentēs Anatolijs Kreipāns.

Otrajā pusfināla sērijā Dobeles “Tenax” tiksies ar “SK Latgols”.

Pēdējo Latvijas 1. līgas regulārā turnīra maču aizvadīs “Celtnieks Rīga-2”, kuri 24. martā plkst. 18:00 Aizkrauklē izšķirošo cīņu par pirmo vietu pret “Skrīveri/Aizkraukle”. Mūsu komanda jau nodrošinājusi vietu pusfinālā, taču šajā mačā mūsējiem ar uzvaru būs iespēja nodrošināt to, ka medaļu cīņas tiks aizvadītas tieši Rīgā.

Tiešraide no Rīgas:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.