Kaspars Lisovskis (Foto: GL Sports Photography)

Pirmo reizi sezonā uzvaram SK Latgols

Nedēļas nogalē ar uzvaru “Celtnieks” handbolisti atsāka cīņu SynotTip Latvijas Virslīgā, izbraukumā Ludzā pirmo reizi sezonā pieveicot “SK Latgols” – 22:20 (12:10).

Mājiniekiem joprojām nevarēja palīdzēt tās līderis Jānis Pavlovičs, liekot daudz vairāk izmantot gados jaunos spēlētājus. Mūsu handbolisti uz Ludzu bija devušies savā spēcīgākajā sastāvā.

Spēles pirmajās 20 minūtēs minimālā vadībā paspēja pabūt abas divas komandas. Puslaika noslēdzošajās minūtēs mūsu vīri guva četrus vārtus pēc kārtas, no rezultāta 8:9 panākot 12:9. Pēc ludzāniešu pieprasītā minūtes pārtraukuma līdz puslaika beigām “SK Latgols” vienus vārtus vēl atguva, ļaujot mūsējiem atpūtā doties ar +2 (12:10).

Arī otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs mūsu “Celtnieks” guva četrus bezatbildes vārtus (no 14:12 panācām 18:12), iegūstot lielāko pārsvaru spēlē. Diemžēl turpinājums vairs nebija tik gluds – sekmīgi mājiniekiem uzbrukumā darbojās Armands Usāns un Normunds Seņkāns, kuri teju divatā piecas minūtes pirms mača beigām rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 20:21.

Pēdējās minūtēs Usāna metienu atvairīja Raitis Puriņš, bet divu vārtu pārsvaru pretējā pusē atjaunoja Kaspars Lisovskis. Pēdējās minūtēs abas komandas apmainījās vēl ar neprecīziem metieniem, ļaujot mūsējiem svinēt uzvaru ar 22:20.

Pa pieciem vārtiem mūsējiem guva Kaspars Lisovskis un Artūrs Lazdiņš, bet četrus pievienoja Rihards Leja. Laukuma saimniekiem sešreiz izcēlās Normunds Seņkāns, piecas – Armands Usāns. Izcīnītā uzvara mūsu komandu turnīra tabulā pacēla uz otro vietu.

Nākamās cīņas aizvadīsim jau šajā nedēļas nogalē, kad Baltijas līgas spēlēs Rīgā uzņemsim igauņu komandas – 3. februārī plkst. 17:00 tiksimies ar “Polva Serviti”, bet dienu vēlāk plkst. 14:00 turpat uzņemsim “HC Tallinn”. Abas spēles tiešraidē demonstrēsim mūsu Facebook lapā.

Jau pēc dažām dienām arī nākamā cīņa SynotTip Virslīgā – 7. februārī plkst. 19:30 izbraukumā pret līderiem Dobeles “Tenax”.