Zaudējums pret līderiem (+video)

Diemžēl svētdien mūsu “Celtnieks” handbolisti piedzīvoja jau ceturto zaudējumu SynotTip Latvijas Handbola virslīgā, izbraukumā ciešot sakāvi pret turnīra līderiem Dobeles “Tenax” – 24:30 (15:14).

Maču krietni veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri, izmantojot mūsu kļūdas, guva vairākus vārtus ar ātro uzbrukumu palīdzību un desmitajā minūtē panāca 2:6. Pēc mūsu pieprasītā minūtes pārtraukuma “Tenax” divreiz palika mazākumā, kas palīdzēja puslaika vidū panākt izlīdzinājumu (8:8), bet mirkli vēlāk Artūrs Lazdiņš pirmo reizi vadībā izvirzīja mūsu komandu – 9:8.

Dobelnieki ātri vien atjaunoja divu vārtu pārsvaru (11:13), tomēr puslaika pēdējās sekundēs kārtējie Artūra Lazdiņa gūtie vārti ļāva ar minimālu pārsvaru atpūtā doties mūsējiem – 15:14.

Pēc pārtraukuma rezultāta starpību vēl desmit minūtes turējās 1-2 vārtu robežā. Diemžēl izšķirošas bija piecas minūtes puslaika vidū, kad mājinieki guva piecus vārtus, palielinot savu pārsvaru līdz +5 (19:24). Atlikušajā laikā mūsu iespējas pietuvoties rezultātā pabojāja pašu pieļautās kļūdas, kā arī pietrūka jauda aizsardzībā. Līdz ar to zaudējums – 24:30.

Ar desmit vārtiem mūsējiem rezultatīvākais bija Artūrs Lazdiņš, bet pa pieciem pievienoja Lauris Eglītis un Rihards Leja. Uzvarētājiem astoņus vārtus guva Nils Kreicbergs, sešus – Austris Tuminskis.

Turnīra tabulā mūsējie joprojām saglabā otro vietu. Jau nākamajā mačā mūs var apsteigt “SK Latgols”, kuri, atpaliekot vienu punktu, ar diviem mačiem rezervē ierindojas trešajā vietā. Tieši ar Ludzas komandu tiksimies 26. novembrī plkst. 17:00 savā laukumā Rīgā.