Ritvars Balceris

Noslēdzam ar zaudējumiem

Diemžēl abās pēdējās Baltijas handbola līgas spēlēs mūsu “Celtnieks” handbolisti piedzīvoja zaudējumus, turnīru noslēdzot savā apakšgrupā pēdējā vietā.

Mačā ar Igaunijas vicečempioniem “HC Kehra” Spuņciemā piedzīvojām zaudējumu ar 24:28 (13:12). Sešus vārtus mūsējiem guva Artūrs Lazdiņš, bet piecus pievienoja Ritvars Balceris. Arī dienu vēlāk Salaspilī pēc veiksmīga pirmā puslaika diemžēl otrajā atkal atpalikām, ļaujot “Viljandi HC” svinēt uzvaru ar 25:31 (13:14). Sešus vārtus mūsējiem guva Roberts Freibergs, piecus – Lauris Eglītis. Izcīnītā uzvara Vīlandes komandai ļāva nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā.

Baltijas handbola līgas sezonu noslēdzām ar četriem punktiem, savā apakšgrupā ierindojoties sestajā vietā. Par regulārā turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva mūsu Artūrs Lazdiņš, kurš astoņos mačos guva 73 vārtus.

Tagad turpināsim koncentrēties SynotTip Latvijas Handbola Virslīgai. Jau trešdien plkst. 19:00 Ogrē tiksimies ar “HK Ogre/Miandum”.