Lauris Eglītis (Foto: Meelis Heli)

Iekļūstam LČ pusfinālā

Arī otrajā Latvijas Virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas spēlē “Celtnieks/LSPA” izcīnīja uzvaru, ar 30:23 (15:9) pieveicot ASK/LU handbolistus. Sērijā līdz divām uzvarām mūsējie uzvarēja ar 2-0 un iekļuva pusfinālā.

Tikai spēles pirmās 12 minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, kad viesi bija izvirzījušies vadībā ar 5:4. Atlikušajā puslaikā ļāvām ASK/LU gūt vairs tikai četrus vārtus, bet “Celtnieks/LSPA” jau iekrāja sešu vārtu pārsvaru – 15:9. Pēc pārtraukuma mūsējie ātri vien ieguva +11 (22:11), beigās izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 30:23. Pirmajā mačā pirms nepilnas nedēļas “Celtnieks/LSPA” uzvarēja ar 33:19.

Ar pieciem vārtiem mūsu komandā izcēlās Artūrs Lazdiņš un Lauris Eglītis, bet pa četriem vārtiem guva Roberts Freibergs un Lauris Rūtiņš. Pretiniekiem septiņas reizes izcēlās Ingus Kivlenieks, sešas – Emīls Reniņš.

Pusfinālā mūsējie tiksies ar “Jūrmalas Sports” – “SK Latgols” pāra uzvarētāju. Pirmajā sērijas mačā Ludzā uzvaru ar 26:22 izcīnīja mājinieki. Otro un, ja nepieciešams, trešo maču komandas aizvadīs šajās brīvdienās Spuņņciemā.

Nākamās kārtas pirmo spēli aizvadīsim 11.-12. aprīlī Ludzā vai Jūrmalā. Arī šajā sērijā cīņa ritēs līdz divām uzvarām.

Līdz nākamajiem mačiem “Celtnieks/LSPA” handbolistiem vēl krietni jāpastrādā treniņos, lai atlikušajās spēlēs demonstrētu saskaņotu sniegumu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Pērn klubs, finišējot ceturtajā vietā, pirmo reizi kopš 2002./2003. gada sezonas palika bez medaļām Latvijas Virslīgas čempionātā.