Artūrs Lazdiņš (Foto: Sandra Škutāne)

Nostiprināmies LČ otrajā vietā

Piektdienas vakarā “Celtnieks/LSPA” handbolistiem Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē savā laukumā izdevās revanšēties “HK Vaiņode” vienībai, izcīnot savu septīto panākumu – 36:29 (18:15). Līdz ar to turnīra tabulā vēl vairāk nostiprinājāmies otrajā vietā.

Mūsējiem izdevās revanšēties par septembra beigās piedzīvoto zaudējumu Vaiņodē. Viesiem šoreiz nevarēja palīdzēt vārtsargs Rūdolfs Zitmanis.

Maču ar diviem vārtu guvumiem iesāka Vaiņodes handbolisti, tomēr mūsu sastāvā četras reizes pēc kārtas izcēlās Artūrs Lazdiņš, vienus vārtus pievienoja Ričards Jablonskis, panākot 5:2. Viesiem vēl izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam (7:8), taču mūsējie veica vēl vairākus izrāvienus un atpūtā devās ar trīs vārtu pārsvaru – 18:15.

Daudzās kļūdas mūsu vienības izpildījumā ilgāku laiku pēc pārtraukuma neļāva “Celtnieks/LSPA” palielināt rezultāta starpību. Vairākkārt panācām +5 (20:15, 27:22, 31:26), tomēr pat astoņas minūtes pirms spēles beigām mūsējiem bija tikai trīs vārtu pārsvars (31:28). Uzvarot pēdējās minūtes ar 5:1, izdevās nodrošināt uzvaru jau solīdāku – 36:29.

Mūsējiem pa astoņiem vārtiem guva Ričards Jablonskis un Artūrs Lazdiņš, bet pa četriem precīziem metieniem izdarīja Aivars Čikuts, Roberts Freibergs un Normunds Blome. Viesiem desmit precīzus metienus izdarīja Andis Grundmanis, astoņus – Ainārs Pāvils.

Nākamo Latvijas Virslīgas čempionāta spēli aizvadīsim jau 3. decembrī plkst. 20:00, kad ASK sporta zālē Rīgā spēlēsim ar ASK/LU. Savukārt jau nākamajās brīvdienās savā laukumā aizvadīsim Baltijas līgas Izaicinājuma kausa spēles ar Igaunijas “Viljandi HC” un Baltkrievijas “HC Vitjaz”.

Latvijas 1. līgas čempionātā jau trešo panākumu izcīnīja “Celtnieks/Vangaži”, kuri savā laukumā Inčukalnā pēdējās divās minūtēs likvidēja divu vārtu deficītu un ar 32:30 (12:12) pieveica Stopiņu NHK.  Mūsējiem pa sešiem vārtiem guva Edgars Iljinihs, Igors Ignatjevs, Artūrs Kļaviņš un Roberts Arājs.

Arī Latvijas Virslīgas čempionātā sievietēm LSPA dāmas svinēja uzvaru – 32:28 (18:13) pret “LAT-98”. Tā mūsu komandai bija sestā uzvara deviņos mačos, kas ļauj turnīra tabulā ieņem dalīto 1./2. vietu ar Dobeles SS/REIR. Rezultatīvākā ar 12 vārtiem mūsu komandā bija Kristīne Kirejeva, bet astoņus vārtus pievienoja Agrita Nardiševa.

Latvijas Virslīgas čempionāts.
30. novembris.
Celtnieks/LSPA – HK Vaiņode 39:26 (18:15)
Celtnieks/LSPA: Lazdiņš un Jablonskis 8/1, Čikuts un Freibergs 4, Blome 4/1, Ciematnieks 3, Eglītis 2, Maslak, Reniņš un Rūtiņš 1.
Vaiņode: Grundmanis 10, A.Pāvils 8, Ķergalvis un O.Pāvils 3, Lapiņš 2, Auders 2/2, M.Juzups 1.

Latvijas 1. līgas čempionāts.
30.novembris.
Celtnieks/Vangaži – Stopiņu NHK 32:30 (12:12)
Celtnieks/Vangaži: Iljinihs un Kļaviņš 6, Ignatjevs 6/2, Arājs 6/3, Slavinskis 4, Petuhovs 4/1.
Stopiņu NHK: Lazda 11, Savickis 4, Abramovs un Kokainis 3, Čerņevskis 3/1, Pauniņš un Pančeko 2, Siliņš un Bogdanovs 1.

Latvijas Virslīgas čempionāts.
31.novembris.
LSPA – LAT-98 33:28 (18:13)
LSPA: Kirejeva 12, Nardiševa 8, Kiršteine 5, Eihvalde 4, Makņa 2, Skābarde un Torgunova 1.
LAT-98: Ārmane 7/1, Purviņa 6, Kaulakane un Lapsa 4, Jugāne 2, Veide 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *