Lauris Eglītis (Foto: Sandra Škutāne)

Jauno zāli iesvētām ar uzvaru pret SK Latgols (+foto)

Savā pirmajā spēlē O.Kalpaka RTDP sporta zālē “Celtnieks/LSPA” handbolisti sestdien izcīnīja svarīgu uzvaru Latvijas Virslīgas čempionātā, tikai pēdējās minūtēs nodrošinot uzvaru pret “SK Latgols” – 22:20 (10:11).

Jau ar spēles pirmajām minūtēm mūsu handbolisti individuāli sedza “SK Latgols” līderi Austri Tuminski. Diemžēl tas nedeva cerēto rezultātu – mūsējie pasīvi spēlēja aizsardzībā, bet uzbrukumā bieži vien kļūdījāmies pašā noslēguma fāzē. Veiksmīgi viesu vārtos darbojās Mārtiņš Krušanovs. Ludzānieši pirmajās 30 minūtēs trīs reiz panāca +3 (9:6 10:7, 11:8), tomēr divi Artūra Lazdiņa metieni puslaika izskaņā ļāva doties mūsējiem atpūtā ar minimālu deficītu (10:11).

Pēc pārtraukuma Vladimirs Maslaks rezultātu izlīdzināja, taču turpinājums nebija tik veiksmīgs. “SK Latgols”, gūstot piecus vārtus pēc kārtas, 39. minūtē panāca 16:11. Desmit minūšu laikā mūsējiem tomēr izdevās atgūties – Pēc Edgara Iljiniha un Artūra Lazdiņa metiena pratām ātri vien samazināt starpību līdz minimumam (17:18).

“SK Latgols” rindās vēl divas reizes izcēlās Austris Tuminskis, taču mūsējie pēc Eglīša, Lazdiņa un Blomes metieniem tomēr prata rezultātu izlīdzināja (20:20). Pēdējās divās minūtēs vēl pa vieniem vārtiem pievienoja Lazdiņš un Eglītis, izraujot “Celtnieks/LSPA” komandai svarīgu uzvaru – 22:20.

Mūsējiem septiņus vārtus guva Artūrs Lazdiņš, bet četras reizes izcēlās Lauris Eglītis un Normunds Blome. Viesu rindās sešas reizes izcēlās Austris Tuminskis.

FOTOGALERIJA

Jau svētdien plkst. 15:30 šajā pašā zālē Latvijas Virslīgas čempionātā tiksimies ar “Jūrmalas Sports” vienību. Sestdien izcīnītie punkti ļāva jūrmalniekus apsteigt turnīra tabulā un pakāpties uz otro pozīciju.