Arnis Butans (Foto: Sandra Škutāne)

Celtnieks/LSPA turpmāk trenēs Arnis Butans

Ar Latvijas Virslīgas čempionāta vīriešu komandu “Celtnieks/LSPA” jaunajā sezonā strādās 36 gadus vecais līdzšinējais RTU treneris Arnis Butans.

Trenera amatā Butans nomainīs vārtsargu speciālistu Dmitriju Bražņikovu, kurš ar “Celtnieks/LSPA” strādāja iepriekšējo gadu.

Butans par treneri RTU komandā darbojās kopš 2008./2009. gada, taču paralēli spēlēja arī Latvijas 1. līgas komandā RTU-S. Aizvadītajā sezonā Butans 13 mačos guva 66 vārtus, palīdzot savai vienībai otro gadu pēc kārtas triumfēt pēc spēka otrajā valsts līgā. Jaunā trenera kontā ir arī vairākas spēles Latvijas valstsvienībā.

“Izjūkot RTU, es jau āvu kedas un taisījos spēlēt Virslīgā, bet Blome piedāvāja turpināt treneru karjeru,” stāsta Arnis Butans. “Vecums nenāk viens, tāpēc kā trenerim iespējas ir krietni lielākas.”

“Gribās beidzot vinnēt, sevi pierādīt,” turpina treneris. “Pa lielam, neesmu neko vinnējis ne kā treneris, ne spēlētājs. Tas man būs liels izaicinājums. Uzvarot varētu nodrošināt trenera karjeru augstākā līmenī nekā līdz šim, jo pagaidām tas man joprojām ir hobijs.”

Butans “Celtnieks/LSPA” spēlē grib likt lielāku akcentu uz aizsardzību un nepaļauties tikai uz uzbrukumu.

RTU komanda finansiālu apsvērumu dēļ šogad Latvijas čempionātā nepiedalīsies.

Jaunā trenera vadībā “Celtnieks/LSPA” handbolisti ar fiziskās sagatavotības treniņiem uzsākuši gatavoties jaunajai sezonai. Starpsezonā komandu atstājuši Artis Laganovskis (uz Ogri), Toms Lielais un Elvijs Lazda (uz Dobeli), savukārt Žanis Malahovs izlēmis jaunajā sezonā handbolu nespēlēt. Par jaunumiem komandā informēsim jau turpmākajās nedēļās.

Plānots, ka 2014./2015. gada sezona komanda startēs Latvijas Virslīgas čempionātā, kā arī Baltijas līgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.