Artūrs Lazdiņš (Foto: HC Vitjaz)

Nodrošinām otro vietu un sēriju pret ASK/LU

Latvijas Virslīgas čempionātā otro vietu regulārajā turnīrā šovakar Rīgā nodrošināja mūsu “Celtnieks/LSPA” handbolisti, kuri ar 37:25 (14:12) pieveica ASK/LU. Arī ceturtdaļfinālā mūsējiem būs jāspēlē tieši ar ASK/LU.

ASK/LU vienības pretestību “Celtnieks/LSPA” izdevās salauzt tikai otrajā puslaikā. Vēl 39. minūtē rezultāts bija neizšķirts 17:17, taču atlikušajā laikā samazinājām savu kļūdu daudzumu un ar Artūru Lazdiņu priekšgalā atradām īsto ceļu uz mājinieku vārtiem, izcīnot finālā diezgan pārliecinošu uzvaru ar 37:25.

Mūsējiem, aizvadot rezultatīvāko spēli sezonā, 13 vārtus guva Artūrs Lazdiņš, septiņas reizes izcēlās Artis Kurmēns, piecas – Emīls Reniņš. ASK/LU komandā astoņus vārtus guva Ēriks Drobots, septiņus – Dairis Adamaitis.

Vienu spēli pirms regulārā turnīra beigām mūsu “Celtnieks/LSPA” nodrošināja otro vietu. Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām būs jāspēlē ar šīsdienas pretiniekiem ASK/LU.

Nākamnedēļ pēdējā Latvijas Virslīgas čempionāta regulārā turnīra spēlē 15. martā plkst. 15:00 ASK sorta zālē tiksimies ar RTU handbolistiem, kuri turnīra tabulā ieņem devīto vietu.