Raitis Puriņš (Foto: handbols-dobele.lv

Uzvara pret LAT-96, zaudējums – Tenax

Latvijas Virslīgas čempionātā nedēļas nogalē “Celtnieks/LSPA” startēja ar mainīgām sekmēm – piektdien Salaspilī pārliecinoši uzvarējām “LAT-96”, bet sestdien sīvā cīņā piekāpāmies līderiem Dobeles “Tenax”.

Jaunie “LAT-96” handbolisti, kura sastāvā spēlē arī mūsu Toms Lielais, neprata atrast nekādus pretargumentus “Celtnieks/LSPA” parādītajam sniegumam. Mūsējie izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 39:23 (23:11). Uzvarētājiem desmit vārtus guva Artis Kurmēns, astoņus – Artūrs Lazdiņš, bet septiņus – Artis Laganovskis. Pretiniekiem pa astoņiem vārtiem guva Ingus Kivlenieks un Nils Kreicbergs, piecus – Toms Lielais.

Maču ar Dobeles “Tenax” mūsu handbolisti iesāka lieliski, izvirzoties vadībā ar 8:2. Diemžēl, “Celtnieks/LSPA” spēlējot mazākumā, viesiem izdevās spēles gaitu izlīdzināt un atpūtā devāmies vairs tikai ar +2 (13:11). Jau otrā puslaika sākumā dobelnieki pēc mūsu kļūdām pārņēma spēles kontroli, izvirzoties vadībā ar 21:17. Nesalūzām, bet, uzbrukumā vārtsargu Raiti Puriņu mainot pret Artūru Lazdiņu, pratām rezultātu izlīdzināt (22:22). Diemžēl spēles galotni veiksmīgāk aizvadīja “Tenax”, sagādājot mūsu komandai trešo neveiksmi turnīrā – 25:27.

Mūsu komandā deviņus vārtus guva Artis Kurmēns, bet piecus pievienoja Artis Laganovskis. Viesiem sešas reizes izcēlās Ēriks Blūms, četras – Ansis Bilkštis, Andis Ērmanis un Egils Politers. Sekmīgi mūsu komandas vārtos spēlēja Raitis Puriņš.

Nākamo spēli Latvijas Virslīgas čempionātā “Celtnieks/LSPA” aizvadīs 15. februārī, kad ASK sporta zālē plkst. 16:45 tiksies ar “HK Vaiņode”. Turnīra tabulā, ieņemot otro vietu, tagad mūsu komandai ir vienāds punktu skaits – 19 – ar “HK Ogre” vienību.

Vēl svētdien plkst. 13:00 LSPA sieviešu komanda izbraukumā tiksies ar “SK Latgols”, bet plkst. 14:45 1. līgas vienība “Celtnieks/Vangaži” spēlēs ar “SK Latgols juniori”.

Latvijas Virslīgas čempionāts.
7. februāris
LAT-96 – Celtnieks/LSPA 23:39 (11:23)
LAT-96: Kivlenieks un Kreicbergs 8, Lielais 5, Zinovjevs un Germovs 1.
Celtnieks/LSPA: Kurmēns 10, Lazdiņš 8/1, Laganovskis 7, Kiršteins un Ciematnieks 4, Freibergs un Eglītis 2, Lazda un Blome 1.
8. februāris.
Celtnieks/LSPA – Dobeles Tenax 25:27 (13:11)
Celtnieks/LSPA: Kurmēns 9, Laganovskis 5, Blome 3, Lazdiņš 3/1, Ciematnieks 2, Eglītis, Kiršteins un Lejnieks 1.
Tenax: Blūms 6, Bilkštis, Ērmanis un Politers 4, Krastiņš 3/1, Grandbergs, Arājs un Straume 2.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.