Foto: Helmuts Tihanovs

Trīs spēles, trīs uzvaras

Sekmīgi nedēļas nogalē Latvijas čempionātā cīnījušās trīs mūsu komandas. Piektdien panākumu 1. līgā svinēja “Celtnieks/Vangaži”, bet sestdien pa diviem punktiem izcīnīja Virslīgas komandas LSPA un “Celtnieks/LSPA”.

Piektdien “Celtnieks/Vangaži” otro reizi sezonā ar 24:23 (10:12) pārspēja “MSĢ/LAT-98”. Uzvaras vārtus pēdējās mača izskaņā guva Elvijs Lazda (visā spēle astoņi vārti). Septiņas reizes izcēlās Aivars Čikuts, bet piecas – Žanis Malahovs. Pretiniekiem 11 vārtus guva Emīls Kurzemnieks.

“Celtnieks/Vangaži” sastāvā trenera amatā šajā mačā debitēja mūsu spēlētājs Rihards Leja, kurš šosezon ir spiests izlaist ceļgala savainojuma dēļ.

Sestdien dienu ar uzvaru sāka LSPA handbolistes, kas viegli ar 32:21 (18:9) sagrāva “LAT-98”. Mūsējām desmit vārtus guva Kristīne Kirejeva, bet piecus Ilze Molotanova. Viešņām astoņas reizes atzīmējās Laine Donāne.

Pēc tam ar vieglu uzvaru ne pārāk rezultatīvā spēlē turpināja arī vīri “Celtnieks/LSPA” – 26:20 (15:11) pār “Stopiņu NHK”. Mūsu komandā piecus vārtus guva Einārs Kiršteins, bet četrus – Artūrs Lazdiņš un Normunds Blome. Ulbrokas komandā septiņas reizes atzīmējās Renārs Čerņevskis, piecas – Andris Lazda.

Nākamnedēļ 1. februārī LSPA handbolistes ASK sporta zālē Virslīgā tiksies ar līderēm “Stopiņu NHK”, savukārt vīrieši “Celtnieks/LSPA” Baltijas līgā 2. februārī izbraukumā spēlēs ar Igaunijas “Polva Serviti”.

Latvijas 1. līgas čempionāts.
24. janvāris.
MSĢ/LAT-98 – Celtnieks/Vangaži 23:24 (12:10)
MSĢ/LAT-98: Kurzemnieks 11/3, Gorbunovs un Zvejnieks 3, Ignatjevs 3/1, Stepuļenoks-Stukanovs 2, Križjus 1.
Celtnieks/Vangaži: Lazda 8/4, Čikuts 7, Malahovs 5, Petuhovs 3, Arājs 1.

Latvijas Virslīgas čempionāts.
25. janvāris.
LSPA – LAT-98 32:21 (18:9)
LSPA: Kirejeva 10, Molotanova 5/3, Gīzelere un Kiršteine 4, Skābarde un Bornheimera 3, Priedēna 2, Torgunova 1.
LAT-98: Donāne 8/2, ārmane 4, Veide 3, Purviņa 2, Podniece, Lapsa, Jugāne un Kaulakane 1.
Celtnieks/LSPA – Stopiņu NHK 26:20 (15:11)
Celtnieks/LSPA: Kiršteins 5, Lazdiņš 4, Blome 4/2, Laganovskis un Reniņš 3, Lazda 3/1, Ciematnieks 2, Freibergs un Eglītis 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.