Artūrs Buračevskis (Foto: Helmuts Tihanovs)

Neizmantojam iespēju pret Minskas SKA

Arī gada otrajā Baltijas līgas mačā “Celtnieks/LSPA” ASK sporta zālē piedzīvoja zaudējumu, ar 32:33 (20:19) atzīstot čempionu Minskas SKA pārākumu, kuri Rīgā nebija ieradušies savā labākajā sastāvā.

Pirmajās četrās minūtēs gūstot četrus vārtus, sekmīgāk spēli iesāka “Celtnieks/LSPA” handbolisti – 4:1. Diemžēl līdz puslaika vidum Minskas handbolisti rezultātu izlīdzināja (10:10). Viesiem izdevās izvirzīties minimālā vadībā, taču puslaika izskaņā divi Eināra Kiršteina gūtie vārti ļāva mūsējiem doties ar +1 (20:19).

Pēc pārtraukuma ilgāku laiku turpinājās līdzvērtīga cīņa. Puslaika vidū, izmantojot vairākumu, SKA vienībai izdevās iegūt trīs vārtu pārsvaru (29:26). Mūsējie tomēr prata spēli līdzsvarot un četras minūtes pirms mača beigām izvirzījās arī vadībā ar 31:30. Diemžēl pēdējās minūtēs neizmantojām savas vārtu gūšanas iespējas, pieļāvām kļūdas, bet viesi guva trīs vārtus un sagādāja “Celtnieks/LSPA” sāpīgu zaudējumu – 32:33. Diemžēl līdz ar to vienīgajai Latvijas komandai būs milzīgas problēmas iekļūt turnīra FINAL4.

Mūsējiem septiņus vārtus guva Artis Kurmēns, bet pa sešiem – Artūrs Lazdiņš un Einārs Kiršteins. Labu otro puslaiku mūsu vārtos aizvadīja šīsdienas jubilārs Artūrs Buračevskis.

Turnīra tabulā “Celtnieks/LSPA” ar sešiem punktiem desmit mačos ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē.

Nākamo maču “Celtnieks/LSPA” aizvadīs 25. janvārī, kad Latvijas Virslīgas čempionāta mačā plkst. 16:45 ASK sporta zālē uzņems “Stopiņu NHK”.