Artis Kurmēns (Foto: Helmuts Tihanovs)

Mača galotnē salaužam SK Latgols (+video)

Latvijas Virslīgas čempionātā ceturto uzvaru izcīnīja “Celtnieks/LSPA”, kas ar 34:27 (13:16) ASK sporta zālē pieveica pašreizējos čempionus “SK Latgols”.

Mūsu handbolistiem tikai pašā spēles galotnē izdevās salauzt pretinieku pretestību. Lielāko spēles daļu vadībā bija tieši ludzānieši, taču visam mačam “Latgols” līderiem spēka nepietika. Pirmajā puslaikā viesiem izdevās vairākkārt tikt līdz brīviem metieniem, taču otrajā beidzot pratām uzbrukumu ierobežot.

Pēdējās 15 minūtēs savos vārtos Artūrs Buračevskis ielaida tikai četras bumbas un, realizējot vairākus ātros uzbrukumus, no 22:23 finālā izcīnījām uzvaru ar 34:27.  Tā bija mūsu vienības ceturtā uzvara tikpat mačos.

Mūsu labā 12 vārtus guva Artis Laganovskis, bet sešus pievienoja Artis Kurmēns. Ludzas komandā 13 reizes atzīmējās Austris Tuminskis, piecas – Aleksandrs Gavrilovs.

Nākamo Latvijas Virslīgas čempionāta maču aizvadīsim 16. oktobrī plkst. 19:00 izbraukumā pret Dobeles “Tenax”. Šo maču video tiešraidē demonstrēs Sportacentrs TV.

Pirmajā Latvijas 1. līgas čempionātā mačā “Celtnieks/Vangaži” LSPA sporta zālē ar 18:34 (10:13) atzina “SK Latgols juniori” pārākumu. Mūsējiem sešus vārtus guva Aivars Čikuts, četrus – Elvijs Lazda. Viesiem septiņus – Māris Jansons-Buļs un Mārtiņš Greckis.