Rihards Leja (pa kreisi) un Lauris Rūtiņš (Foto: Sandra Škutāne)

Lejam un Rūtiņam pārrautas ceļgala krusteniskās saites

Diviem mūsu “Celtnieks/LSPA” spēlētājiem – Rihardam Lejam un Laurim Rūtiņam – gūto savainojumu dēļ sezona jau ir beigusies. Abiem handbolistiem tuvākajā laikā tiks veikta ceļgala krustenisko saišu un meniska atjaunošanas operācija.

Leja pirmo ceļgala savainojumu ieguva jau pirmssezonas pārbaudes turnīrā augustā Igaunijā, bet liktenīga, kurā tika pārrautas ceļgala krusteniskās saites un plīsis arī menisks, 21 gadu vecajam handbolistam bija Latvijas Virslīgas čempionāta spēle 28. septembrī pret “Jūrmalas Sports”. Aizvadītajā sezonā Leja mūsu komandas sastāvā piedalījās 43 spēlēs, gūstot 188 vārtus.

Rūtiņš ceļgala krustenisko saišu plīsumu ieguva Latvijas Virslīgas čempionāta mačā 12. oktobrī pret “SK Latgols”. Pirms tam 32 gadus vecais spēlētājs bija paspējis Ludzas komandas vārtos iemest trīs vārtus, pagājušajā sezonā viņa kontā 24 mači un 40 precīzi metieni. Arī Rūtiņam kopā ar ceļgala krusteniskajām saitēm plīsis menisks.

Gan Leja, gan Rūtiņš mūsu komandā darbojās kreisā malējā un saspēles vadītāja pozīcijā. Paredzams, ka abi spēlētāji laukumā varētu atgriezties tikai nākamajā sezonā. Vēlam ātru atveseļošanos!

Nākamo maču “Celtnieks/LSPA” aizvadīs 26. oktobrī, kad plkst. 16:45 ASK sporta zālē tiksies ar “HK Ogre”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.