Sākam ar +9 (+video)

HK Vaiņode - LSPA/NB SAN (Foto: Sandra Škutāne)

Pirmajā Latvijas Virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē ASK sporta zālē izcīnījām uzvaru, ar 30:21 (15:12) pieveicot “HK Vaiņode” handbolistus.

Jau pirmajā puslaikā mūsējie uz brīdi ieguva +6 (11:5), tomēr līdz pārtraukumam mājinieki samazināja mīnusus līdz trīs vārtiem (15:12). Izšķirošo spēles izrāvienu veicām otrā puslaika sākumā, kad Vaiņodes handbolisti 20 minūšu laikā guva tikai trīs vārtus, bet mūsējie tikmēr ieguva 11 vārtu pārsvaru (26:15). Atlikušajā laikā aizsardzības grožus palaidām vaļīgāk, ļaujot viesiem samazināt rezultāta starpību līdz deviņiem vārtiem – 30:21.

Mūsu komandā 11 vārtus guva Artis Kurmēns, bet piecas reizes izcēlās Artis Laganovskis. No jaunieguvumiem visvairāk spēlēja Edvīns Latkovskis un Roberts Freibergs, savukārt Mareks Černousovs laukumā parādījās vien dažas minūtes, bet Māris Grēberis tā arī palika uz rezervistu soliņa. Pretiniekiem sešas reizes izcēlās Andis Grundmanis, bet četras – Mārcis Ķergalvis un Oskars Pāvils.

Jāatzīmē, ka mūsējie šodien nerealizēja arī četrus 7 metru soda metienus.

Jau 20. aprīlī plkst. 13:00 aizvadīsim atbildes spēli Vaiņodē. Pusfinālā, kur būs jāspēlē ar regulārā turnīra spēcīgāko komandu “SK Latgols”, iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.