Atkal zaudējam Dobelei

Lauris Eglītis (Foto: Ritvars Raits)

Arī otrā apļa spēlē Baltijas handbola līgā pret Dobeles “Tenax” handbolistiem piedzīvojām zaudējumu, savā laukumā ASK sporta zālē piekāpjoties ar 29:35 (12:17).

Līdzvērtīgi ar Dobeles handbolistiem pratām cīkstēties vien mača pirmās divdesmit minūtes, kad uzbrukumā rezultatīvi spēlēja Artis Kurmēns un Lauris Eglītis. Ar viņiem priekšgalā desmit minūtes pirms puslaika beigām bijām vadībā ar 10:9.

Diemžēl puslaika pēdējās minūtēs pieļāvām ļoti daudz kļūdas uzbrukumā, kuras “Tenax” handbolisti pārvērta ātrajos uzbrukumos, nosūtot mūsu handbolistus pārtraukumā ar -5 (12:17).

Puslaika sākumā viesiem izdevās palielināt starpību jau līdz septiņiem vārtiem (16:23), tomēr tā vidū Kurmēnam izdevās samazināt rezultāta starpību līdz cerīgajiem diviem vārtiem (23:25). Tuvāk dobelnieki vairāk gan neļāva tikt. Pateicoties Oskara Arāja un Arvja Laganovska rezultatīvajai spēlei, dobelnieki turpināja plosīt mūsu aizsardzību un atkal palielināja savus plusus, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 29:35.

Mūsējiem 11 vārtus guva Artis Kurmēns, bet piecas reizes izcēlās Artis Laganovskis. uzvarētājiem 11 reizes atzīmējās Arvis Laganovskis, savukārt deviņas – Oskars Arājs.

14. marts.
LSPA/NB SAN – Dobeles Tenax 29:35 (12:17)
LSPA/NB SAN: Kurmēns 11/4, Art.Laganovskis 5, Eglītis 4, Lejnieks, Blome un Freibergs 2, Reniņš un Straume 1, Tihanovs 1/1.
Tenax: Arv.Laganovskis 11, Arājs 9/1, Politers 5, Krivmanis 4, Grandbergs 2, Krastiņš 1, Štelfs 1/1.

4 komentāri “Atkal zaudējam Dobelei

uzskatu, ka lūzums bija 15min līdz spēles beigām… tomēr -2 ir jāprot sagremot un pieņemt pareizi lēmumi… bremžu šodien nebija… tā ir mūsu lielākā problēma!!! Pedējais laiks izdarīt secinājumus, lai kartu kaklā medaļas.

2. “Jau svētdien aizvadīsim pēdējo Baltijas līgas spēli šajā sezonā, ASK sporta zālē plkst. 15:30 uzņemot Klaipēdas “Dragunas” vienību.”