Sestais Baltijas līgā (+video)

Ar 22:33 (10:16) savā laukumā piekāpjoties Igaunijas “Polva Serviti”, Baltijas handbola līgā šodien piedzīvojām sesto zaudējumu sešās spēlēs.

Mūsu komandai šīsdienas mačā nevarēja palīdzēt Artis Laganovskis, taču no citām vienībām bija pievienojušies Arnolds Straume un Emīls Reniņš.

Līdzīgi kā jau citās iepriekšējās spēlēs, līdzīgi ar pretiniekiem cīnījāmies vien mača pirmās 20 minūtes. Vēl 17 minūtē vadībā ar 8:7 bija tieši mūsu komanda, taču atlikušajā laikā guvām vairs tikai divus vārtus (abas reizes precīzs bija Ērmanis), bet “Polva Serviti” līdz puslaika beigām panāca jau +6 (16:10).

Pēc pārtraukuma spēles gaita neizmainījās un “Polva Serviti” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 33:22.

Rezultatīvākais mūsējiem ar 8/2 gūtajiem vārtiem bija Andis Ērmanis, bet sešus vārtus guva Artis Kurmēns.

Šajā gadā mūsu komandai atlikušas vairs tikai divas spēles – 16. decembrī plkst. 17:30 ASK sporta zālē Latvijas čempionātā tiksimies ar “RTU”, bet 21. decembrī plkst. 19:00 Dobelē Baltijas līgas ietvaros spēlēsim ar “Tenax” handbolistiem.