Noslēdzam ar sagrāvi

Pēdējā Rīgas atklātā čempionāta priekšsacīkšu spēlē izcīnījām pārliecinošu uzvaru, ar 41:15 (21:8) LSPA sporta zālē sagraujot “RVR” handbolistus.

Šajā mačā krietni vairāk laukumā spēlēja nosacīti otrā sastāva spēlētāji. Viņi attaisnoja uz sevi liktās cerības un pārsvarā ar ātro uzbrukumu palīdzību droši kontrolēja spēles gaitu. Jau pirmajā puslaikā pratām iegūt 13 vārtu pārsvaru (21:8), kuru pēc pārtraukuma dubultojām – 41:15.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Mārtiņš Leitis, bet septiņus precīzus metienus izdarīja Aivars Čikuts. Pirmos vārtus – kopumā piecus – šajā sezonā guva Elvijs Lazda. Pretiniekiem sešas reizes precīzs bija Jānis Smagars.

Jau sestdien 6. oktobrī aizvadīsim Rīgas atklātā čempionāta finālspēli, kurā plkst. 16:10 ASK sporta zālē tiksimies ar Dobeles “Tenax” vienību. Dienu vēlāk Klaipēdā aizvadīsim trešo Baltijas līgas spēli, plkst. 14:00 spēlējot ar vietējo “Dragunas” vienību.