Spuņņciemā uzvara

Trešajā Rīgas atklātā čempionāta spēlē izcīnījām jau otro uzvaru, ar 28:19 (9:9) Spuņņciemā pieveicot “Jūrmalas Sports” handbolistus.

Mūsu komandai slimības dēļ šoreiz nevarēja palīdzēt trīs spēlētāji – Mareks Černousovs, Jānis Šteinbergs un Edgars Vimbulis. Pretinieku komandas sastāvā iztrūka vārtsargs Viktors Beznosenko.

Maču nedaudz veiksmīgāk iesāka “Jūrmalas Sports” handbolisti, izvirzoties ceturtajā minūtē vadībā ar 3:2. Pēc abu komandu desmit minūšu klusēšanas,  vienībām apmainoties ar noraidījumiem, vārtu pārtraukumu 14. minūtē izdevās pārtraukt mūsu Andim Ērmanim – 3:3. Turpinājumā nedaudz veiksmīgāk darbojāmies mēs, piecas minūtes pirms puslaika beigām iegūstot triju vārtu pārsvaru – 9:6. Tomēr pēdējās minūtēs, izmantojot vairākumu, veiksmīgi nospēlēja mājinieki, kuri ar Raiti Enci priekšgalā rezultātu izlīdzināja – 9:9.

Arī pēc pārtraukuma jūrmalnieki turpināja rezultatīvāko spēli un, gūstot vairākus vārtus arī ar ātrajiem uzbrukumiem, deviņu minūšu laikā ieguva +2 (14:12). Nākošajās desmit minūtēs jau rezultatīvāk spēlējām mēs, gūstot astoņus vārtus, bet savos ielaižot tikai vienu bumbu un panākot +5 savā labā – 20:15.

Gūstot trīs vārtus pēc kārtas, mājiniekiem izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību (18:20), tomēr pēdējās mača desmit minūtēs savos vārtos ielaidām vairs tikai vienu bumbu, kamēr paši ar Andi Ērmani priekšgalā nodrošinājām  uzvaru – 28:19.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Andis Ērmanis, bet sešus – Artis Laganovskis. Pretiniekiem septiņas reizes precīzs bija Raitis Ence, bet četras – Jānis Ķuze.

Nākamo Rīgas atklātā čempionāta spēli aizvadīsim jau 19. septembrī, kad Ogrē plkst. 19:00 spēlēsim ar “HK Ogre” vienību.

Rīgas atklātais čempionāts.
15. septembris.
Jūrmalas Sports – LSPA 19:28 (9:9)
Jūrmalas Sports: Ence 7, Ķuze 4, Narme un Latkovskis 2, Jablonskis un Grīnbergs 1, Gulbis 1/1.
LSPA: Ērmanis 8/2, Laganovskis 6, Blome 5, Lejnieks 3, Eglītis un Leja 2, Čikuts un Leitis 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.