Nākamnedēļ pārbaude Igaunijā

No 24. līdz 26. augustam Pilvā piedalīsimies astoņu komandu starptautiskajā pārbaudes turnīrā “Polva Cup 2012”, kur samērosim spēkus ar Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas handbolistiem.

Komandas sadalītas divās grupās. Mūsu vienība ir ielozēta B grupā kopā ar Igaunijas komandām “Polva Serviti” un “Viljandi HC”, kā arī Somijas klubu “Helsingi Dicken”. Otrajā grupā cīnīsies Krievijas vicečempioni “St. Petersburg HC”, Lietuvas čempioni “Klaipeda Dragunas”, Somijas vicečempioni “Helsingi Atlas” un Igaunijas “Polva”.

Piektdien plkst. 18:40 tiksimies ar “Helsingi Dicken”, bet dienu vēlāk paredzētas divas spēles plkst. 12:20 ar “Polva Serviti”, – Ar “Viljandi HC”.

Somijas “Helsingi Dicken” aizvadītajā sezonā Somijas čempionātā ieņēma 7. vietu, savukārt abas Igaunijas komandas savos vietējos čempionātos izcīnīja medaļas – “Polva Serivit” finišēja otrie, bet “Viljandi HC” trešie.

Svētdien, atkarībā no savas ieņemtās pozīcijas savā grupā, tiksimies ar to pašu vietu ieņēmušo A grupas komandu, noskaidrojot izcīnīto vietu visā “Polva Cup 2012”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.