Uzvara augstskolu duelī

Izcīnot panākumu pār “RTU” handbolistiem ar 29:24 (16:14), šovakar izcīnījām jau sesto uzvaru Latvijas Virslīgas čempionātā.

Pirmo reizi vadībā mūsu komandai izdevās izvirzīties tikai spēles 11. minūtē, kad Oskars Arājs realizēja 7 metru soda metienu, panākot 5:4 (pirms tam Piševs “RTU” vārtos jau bija divas pendeles atvairījis). Piecas minūtes vēlā mājiniekiem pēc Roberta Freiberga gūtajiem vārtiem izdevās atgūt vadību (8:7), tomēr puslaika otru pusi veiksmīgāk aizvadījām mēs, iegūstot jau divu vārtu pārsvaru – 16:14.

Pēc pārtraukuma pakāpeniski sākām palielināt rezultāta starpību, 45. minūtē pēc Normunda Blomes precīzā metiena jau panākot +5 (23:18). Vēl gan sešu minūšu laikā “RTU” vienībai izdevās gūt četrus bezatbildes vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (22:23), tomēr atlikušajā laikā mājinieki guva vairs tikai divus vārtus, kamēr mēs ar Guntaru Lejnieku priekšgalā (trīs vārti) nodrošinājām uzvaru – 29:24.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Oskars Arājs, kurš guva astoņus vārtus, savukārt sešas reizes precīzs bija Lauris Eglītis. Pretiniekiem pa pieciem vārtiem guva Māris Grēberis un Roberts Freibergs.

Latvijas čempionāts.
26. novembris.
RTU – LSPA 24:29 (14:16)

RTU: Grēberis un Freibergs 5, Vadzītis 4, Bilkštis 4/2, Leja, Akimovs un Lubgāns 2.
LSPA: Arājs 8/4, Eglītis 6, Lejnieks 5, Rūtiņš un Blome 4, Ērmanis 2.

2 komentāri “Uzvara augstskolu duelī

  1. Kopumā jau bija interesanti, vienīgi nedaudz žēl, ka spēles tiesneši otraja puslaika biku palaida speli no rokām ārā! Varēja sanakt vēl interesantāk :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.