Otrais zaudējums Baltijā

Savā trešajā Baltijas handbola līgas mačā piedzīvojām zaudējumu, ar 21:34 (13:17) izbraukumā piekāpjoties Igaunijas “Polva Serviti” vienībai.

Uz Igauniju devāmies vien desmit spēlētāju sastāvā – savainoti ir trīs mūsu spēlētāji: līderi Artis Kurmēns, Edgars Vimbulis un Mārtiņš Leitis.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm mājinieki izvirzījās vadībā, iegūstot trīs vārtu pārsvaru (6:3). Mūsu handbolisti spēlēja pacietīgi, izmantoja iespējas pretuzbrukumā, 20. minūtē pēc diviem precīziem Oskara Arāja metieniem samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (10:11). Puslaika pēdējās desmit minūtēs vairākkārt igauņi izmantoja savas vārtu gūšanas iespējas un pirms pārtraukuma palielināja pārsvaru – 17:13.

Otrajā puslaikā igauņi izjauca mūsu pozicionālo uzbrukumu, sākot individuāli segt Oskaru Arāju. Puslaika pirmajā pusē guvām vien divus vārtus (precīzi bija Oskars Arājs un Lauris Eglītis), kamēr “Polva Serviti” galvenokārt ar ātro uzbrukumu palīdzību jau panāca +12 (27:15). Atlikušajā laikā pēc Laura Rūtiņa un Oskara Arāja gūtajiem vārtiem samazinājām mīnusus līdz desmit vārtiem (20:30), taču pēdējās spēles piecās minūtēs mājinieki palielināja savus plusus – 34:21.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Oskars Arājs, kurš guva septiņus vārtus, savukārt pa četriem precīziem metieniem izdarīja Lauris Rūtiņš un Andis Ērmanis.

Jau rītdien aizvadīsim nākošo Baltijas līgas maču, plkst. 14:00 izbraukumā tiekoties ar “HC Kehra”, kas šodien ar 39:31 pieveica Dobeles “Tenax”.