Pret norvēģiem +6 (+video)

Šīsdienas pārbaudes spēlē pret Norvēģijas 3. līgas klubu “Kolstad”, kurā spēlē Latvijas handbolisti Arvis Laganovskis, Aleksejs Kuzmins, Uldis Lībergs un Ivars Lācis, spraigā cīņā izcīnījām uzvaru ar 31:26 (16:15).

Mača pirmajās 15 minūtēs veiksmīgāk ar latviešiem priekšgalā darbojās “Kolstad” vienība, kura vadībā atradās līdz pat puslaika vidum. Rezultatīvi viesiem spēlēja Arvis Laganovskis un Uldis Lībergs, viegli atrodot caurumus mūsu aizsardzībā. Mūsu vienība ļoti labi uzbrukuma no malējām pozīcijām (labi spēlēja Ērmanis un Šteinbergs), beidzot rezultātu izlīdzinot un panākot pat divu vārtu pārsvaru (8:6). Mača turpinājumā vairākkārt viesi rezultātu izlīdzināja, tomēr izvirzīties vadībā viņi vairs spēja tikai vienreiz (40. minūtē – 19:18).

Izšķirošie notikumi risinājās spēles pēdējās desmit minūtēs, kad “Kolstad” uzbrukumā nospēlēja neprecīzi (vārtos veiksmīgi spēlēja Tihanovs), savukārt mūsējie spēja atbildēt ar precīzie metieniem, 54. minūtē pēc Oskara Arāja metiena panākot jau +4 (27:23). Pēdējo minūšu viesu centieni bija neveiksmīgi, bet mūsējie izcīnīja uzvaru ar 31:26.

Mūsu komandā rezultatīvākais bija Jānis Šteinbergs, kurš guva sešus vārtus, bet pa pieciem vārtiem guva Artis Kurmēns, Oskars Arājs un Andis Ērmanis. Pretiniekiem deviņus vārtus guva Arvis Laganovskis, piecus – Uldis Lībergs, bet divus – Aleksejs Kuzmins. Visu spēli “Kolstad” vārtus sargāja Ivars Lācis.

Nākošo spēli aizvadīsim jau 13. septembrī, kad Rīgas čempionātā plkst. 19:45 LSPA sporta zālē spēlēsim ar “Stopiņu NHK” vienību.