Otrajam puslaikam spēka nepietiek (+video)

Diemžēl otrajā sezonas Baltijas līgas spēlē piedzīvojām zaudējumu, ar 19:29 (11:14) ASK sporta zālē atzīstot Somijas vicečempionu “Riihimaen Cocks” komandas pārākumu.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm Somijas komandas aktīvi spēlēja aizsardzībā, piespiežot mūsējiem saspēlēties tālu no sešu metru zonas. Līdz ar to arvien biežāk viesu vārtiem uzbrukumā no malējām pozīcijām – rezultatīvi spēlēja Andis Ērmanis. Līdz pat puslaika vidum spējām ar “Riihiamen Cocks” handbolistiem spēlēt kā līdzīgs ar līdzīgu (14. minūtē 8:7). Diemžēl puslaika atlikušajās minūtēs somi realizēja vairākus ātros uzbrukumus, pārņemot vadību. Ejot atpūtā jau +3 Somijas komandas labā – 14:11.

Arī otrajā puslaikā nespējām atgūt spēles pavedienu – turklāt lielākā daļa metienu tika izdarīti garām vārtiem, nesagādājot daudz darba somu kluba vārtsargam. Tieši tāpēc pirmajās puslaika 15 minūtēs guvām vien trīs vārtus, kamēr somi – septiņus, jau iekrājot septiņu vārtu pārsvaru (21:14). Sevišķi jāizceļ Helmuta Tihanova darbība vārtos, kurš neskaitāmas reizes glāba savējos no vārtu zaudējumu. Brīnums diemžēl nenotika, Tihanovs darīja, ko varēja, tomēr visus caurumus mūsu aizsardzībā viņam neizdevās aizlāpīt. Līdz mača beigām somi vēl nedaudz palielināja vārtu starpību, sagādājot mums zaudējumu ar 19:29.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva piecus vārtus, četras reizes precīzs bija Oskars Arājs, bet trīs – Guntars Lejnieks. Pretiniekiem septiņus vārtus guva Georgs Safronī.

Nākošo spēli aizvadīsim jau 27. septembrī plkst. 19:45 LSPA sporta zālē, priekšpēdējā Rīgas čempionāta spēlē tiekoties ar “RVR” vienību.