Seši mūsējie kandidātos

Seši mūsu kluba handbolisti – Helmuts Tihanovs, Mārtiņš Dāvidnieks, Artis Kurmēns, Andis Ērmanis, Oskars Arājs un Egils Politers – iekļauti Latvijas izlases kandidātu sarakstā 2013. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas spēlēm ar Beļģiju.

Paplašinātajā kandidātu sarakstā iekļauti 29 pašmāju un ārzemju klubu handbolisti. Pirmo reizi Latvijas izlases kandidātu sarakstā iekļauts arī mūsu kluba 19 gadus vecais Mārtiņš Dāvidnieks.

Atgādinām, ka Latvijas izlase šajā kvalifikācijas turnīrā ielozēta 3. grupā kopā ar Melnkalni un Beļģiju. Cīņu par iekļūšanu finālturnīrā turpinās tikai grupas uzvarētāja. Pirmo spēli ar Beļģiju Latvijas izlase aizvadīs izbraukumā 2. novembrī, bet mājās Dobelē ar šiem pašiem pretiniekiem mūsējie spēlēs 5. novembrī plkst. 16:00.

Latvijas izlases kandidāti: Helmuts Tihanovs (LSPA), Edgars Kukša (VfL Fredenbeck, Vācija), Raimonds Šteins (HSC Coburg, Vācija), Artūrs Kuģis (Dobeles Tenax), Arnolds Straume, Armands Uščins (Dessau-Rosslauer HV, Vācija), Mārtiņš Dāvidnieks (LSPA), Aivis Jurdžs (TSV Hannover-Burgdorf, Vācija), Artis Kurmēns (LSPA), Austris Tuminskis (SC Horta, Portugāle), Māris Veršakovs (SV Beckdorf, Vācija), Jānis Gremzde (DJK RIMPAR, Vācija), Dainis Krištopāns (Tatran Prešov, Slovākija), Elvijs Borodovskis (Follo, Norvēģija), Ģirts Lilienfelds (ThSV Eisenach, Vācija), Ēriks Blūms (Vfl Edewecht, Vācija), Andrejs Kuzmins (Herluf Moss, Norvēģija), Andis Ērmanis (LSPA), Ingars Dude (HG Saarlouis, Vācija), Margots Valkovskis (HSC Bad Neustadt, Vācija), Uldis Lībergs, Mārtiņš Lībergs, Jānis Grišanovs (HC Einheit Halle, Vācija), Edvīns Latkovskis (Jūrmalas Sports), Kristaps Ence (Jūrmalas Sports), Oskars Arājs (LSPA), Egils Politers (LSPA), Valdis Gūtmanis (SG Schalksmühle-Halver, Vācija), Jānis Pavlovičs (HSC Bad Neustadt, Vācija)
Galvenais treneris: Valdis Labanovskis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.