Zaudējums Lietuvā

Diemžēl kārtējā Baltijas līgas spēlē izbraukumā piedzīvojām zaudējumu ar 28:34 (13:15) Viļņas “VHC Sviesa” handbolistiem, zaudējot reālas izredzes iekļūt turnīra “FINAL 4”.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm mājinieki izvirzījās vadībā (10. minūtē 5:4), pakāpeniski palielinot rezultāta starpību. Pēc līdzīgā pirmā puslaika pēc pārtraukuma mūsu handbolisti salūza, piedzīvojot zaudējumu – 28:34.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Oskars Arājs, kurš guva septiņus vārtus, bet sešas reizes precīzs bija Edgars Vadzītis.

Nākošo spēli aizvadīsim jau nākamajā nedēļas nogalē, kad brīvdienās savā laukumā Baltijas līgas spēlēs tiksimies ar abām Igaunijas vienībām.