Dāmas uzvaru Ulbroku

Svarīgu uzvaru cīņā par pirmo vietu regulārajā turnīrā izcīnīja mūsu handbolistes, kas Latvijas čempionāta mačā ar 32:26 (17:14) savā laukumā pieveica otrā vietā esošās “Stopiņu NHK” meitenes.

Mača astotajā minūtē mājinieces bija izvirzījušās vadībā ar 6:2, kuru, rezultāta starpībai svārstoties, mūsu handbolistes saglabāja līdz pat puslaika beigām – 17:13. Viešņu pakaļdzīšanos izjauca arī vienas no līderes Elitas Ekkertes nopelnītā sarkanā kartīte, kamēr mūsu meitenes realizēja savas iespējas un izcīnīja svarīgu uzvaru, nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

Rezultatīvākās uzvarētājām bija Jūlija Stanovova un Agrita Nardiševa, kuras guva pa septiņiem vārtiem. Sešas reizes precīza bija Līga Eihvalde. Pretiniecēm astoņus vārtus guva Lana Nikolajeva, bet septiņus – Ivita Asare.