Dāmas uzvar Ludzu

Atriebjoties par neizšķirtu pirmajā mačā, uzvaru Latvijas čempionātā izcīnīja mūsu dāmu komanda, kas ar 33:20 (15:9) savā laukumā pārspēja Ludzas SHK handbolistes.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm mūsu dāmas ieguva dažu vārtu pārsvaru, kuru, pakāpeniski palielinot, noturēja līdz mača beigām. Pirmo puslaiku mūsu meitenes uzvarēja ar sešu vārtu pārsvaru (15:9), bet otrajā savu pārsvaru palielināja, izcīnot uzvaru ar 33:20.

Rezultatīvākā mūsu komandā bija Agrita Nardiševa, kura guva 11/1 vārtus, astoņas reizes precīza bija Kristīne Kirejeva, bet septiņas – Jūlija Stanovova. Pretiniecēm 9/3 vārtus guva Inese Šļubčenko, bet sešus – Anita Puncule.