Neizšķirts un uzvara

Ar mainīgām sekmēm mūsu klubi šodien aizvadīja kārtējās Latvijas čempionātā spēlēs Ludzā. Mūsu dāmu komanda cīnījās neizšķirti, savukārt vīri izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Dāmas pēdējā mača minūtē izlaida uzvaru uzvaru no rokām, cīnoties neizšķirti 22:22 ar vietējo Ludzas SHK vienību. Pēdējā minūtē mājiniecēm izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu, izraujot punktu no mūsu meitenes rokām. Mūsu komandā astoņus vārtus guva Agrita Nardiševa, bet četrus – Līga Eivalde. Pretiniecēm septiņas reizes precīza bija Inese Šļubčenko.

Pēc tam pārliecinošu uzvaru izcīnīja mūsu vīru komanda, neatstājot nekādas cerības “SK Latgols” handbolistiem – 46:23 (18:11). Mūsu komandā astoņus vārtus guva Andis Ērmanis (attēlā), bet septiņus Ludzas skolas audzēknis Kaspars Lisovskis. Mājiniekiem pa četriem vārtiem guva Vitālijs Borisenko, Arvis Savickis, Ēriks Drobots un Edgars Vimbulis.

Latvijas čempionāts.
7. oktobris.
Ludzas SHK – LSPA 22:22 (10:11)

LSPA: Naridiševa 8/1, Eihvalde 4, Kirejeva, Krievāne, Teicāne 2, Sidorova 2/1, Stanovova un Kiršteine 1.
SK Latgols – LSPA 23:46 (11:18)
LSPA: Ērmanis 8/1, Lisovskis 7, Vadzītis 6, Politers un Kurmēns 5, Blome 4, Rūtiņš 4/1, L. Eglītis 3, Arājs 2, Černousovs un Dāvidnieks 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.