Visi iemetam un uzvaram

Andis Ērmanis (Foto: Sandra Škutāne)

Vārtus gūstot visiem handbolistiem (ieskaitot abus vārtsargus) svinējām pārliecinošu uzvaru priekšpēdējā Latvijas čempionāta spēlē ar 46:17 (23:9) sagraujot “Inčukalns-RVR” handbolistus.

Pirmo un vienīgo reizi vadībā RVR bija spēles sākumā (1:0), bet turpinājumā laukumā pilnībā dominējām mēs, pakāpeniski palielinot rezultāta starpību. Mūsu komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt Kaspars Lisovskis un Kristaps Broks.

Mūsu komandā 12/1 vārtus uzvarētāju guva Andis Ērmanis, bet desmit – Edgars Vadzītis. Pa vienam golam guva arī abi vārtsargi Ivars Lācis un Raitis Puriņš. Pretinieku rindās piecus vārtus guva Artūrs Lazdiņš.

Pēdējo Latvijas čempionāta spēli aizvadīsim trešdien 24. martā plkst. 19:45 NBS sporta zālē, tiekoties ar otru augstskolas komandu “RTU”. Uzvarot šajā spēlē, pirmo reizi savas komandas karjerā nodrošināsim Latvijas meistarsacīkšu zelta medaļas.

Uzvaru izcīnīja arī mūsu sieviešu vienība, kas ar 39:24 (15:13) pieveica “Jēkabpils/Skrīveri” komandu. Mūsu vienībā Aleksandra Strauta guva 14 /1 vārtus, bet Agritas Nardiševas rēķinā 10 vārti. Zaudētājām Linda Brikmane guva 9/4 vārtus.

Latvijas čempionāts.
20. marts.
Jēkabpils/Skrīveri – LSPA 24:39 (13:15)

Jēkabpils/Skrīveri: L. Brikmane 9/4, Kirejeva 8, Krievāne 4, Sasko 2, Stauža 1.
LSPA: A. Strauta 14/1, Nardiševa 10, Teicāne un Stanovova 4, Eihvalde un Kiršteine 3, Tkačova 1.
RVR-Inčukalns – LSPA 17:46 (9:23)
RVR-Inčukalns: Art. Lazdiņš 5, Reniņš 4, Šibins 3, Trojanovskis 2, Suta, Smagars un Dravnieks 1.
LSPA: Ērmanis 12/1, Vadzītis 10, Kurmēns 7, Blome 4, Kiršteins 3, Arājs, Politers, Lejnieks un Rūtiņš 2, Lācis un Puriņš 1.

8 komentāri “Visi iemetam un uzvaram

  1. Par tiem 50 g labs :D :D :D Iešaujat pret RTU kādus 300 g katrs un tad varbūt čempionātā radīsies intriga :D :D :D

  2. Pag, kkas nelīmējās kopā….!!! Izskatās, ka viens te ir POKEMONS!!! :D :D :D Vai arī viņš nespēlēja..? :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.