Ekstrēma uzvara

Raitis Puriņš (Foto: Ritvars Raits)

Šīsdienas spēlē “Ogres SC” handbolistu pretestību izdevās salauzt tikai otrajā puslaikā, kuru, uzvarot ar 27:9, izcīnījām panākumu arī visā spēlē ar 41:23 (14:14).

Jau pirmajās minūtēs izvirzījāmies vadībā ar 3:0, tomēr pēc tam četri Anda Ērmaņa nerealizētie brīvie metieni, ļāva ogrēniešiem spēli izlīdzināta. Divreiz mūsējiem izdevās iegūt +2 (8:6 13. minūtē, 11:9 22. minūtē), tomēr “Ogres SC” handbolisti ikreiz atspēlējās un trīs minūtes pirms puslaika beigām Andrejam Mancurovam ātrajā uzbrukumā izdevās savu komandu izvirzīt vadībā (14:13). Puslaika izskaņā Oskaram Arājam no 7 metru atzīmes izdevās rezultātu izlīdzināt (14:14). Pirmajā spēles pusstundā sekmīgi vārtos spēlēja Artūrs Baranovs, kurš veiksmīgi neitralizēja mūsu komandas līderus.

Otrajā puslaikā laukumā izgāja jau cita “LSPA” komanda. Daudz veiksmīgāk darbojāmies aizsardzībā un uzbrukumā, neļaujot mājiniekiem tikt pie brīvām metiena pozīcijām. Pirmajās četrās minūtēs ieguvām +4 (18:14), bet puslaika vidū pēc Arta Laganovska nopelnītās sarkanās kartītes Andis Ērmanis panāca jau +6 (27:21).

Turpinājumā guvām deviņus bezatbildes vārtus, sešas minūtes pirms mača beigām panākot +15 (36:21). Spēles beigās vēl nedaudz palielinājām rezultāta starpību, izcīnot beigās pārliecinošu uzvaru ar 41:23.

Rezultatīvākais mūsējiem bija Andis Ērmanis, kurš guva 8/1 vārtus, savukārt pa sešiem vārtiem guva Lauris Rūtiņš un Artis Kurmēns. Pretiniekiem astoņas reizes precīzs bija Andrejs Mancurovs, bet četras – Jānis Avotiņš, Artis Laganovskis un Andris Pozņaks.

Liekas, ka laukuma saimnieki uz zāles tablo nebija kļūdījušies, jo uzraksta LSPA vietā bija redzams uzraksts Ekstrēmisti. Nākošo spēli aizvadīsim 6. martā, kad NBS sporta zālē plkst. 15:30 pēdējās Baltijas līgas regulārā turnīra mačā tiksimies ar Somijas čempioniem “Riihimaen Cocks”.