Divi uz Luksemburgu

Andris Gulbis, Artis Kurmēns, Edgars Vadzītis (Foto: Sandra Škutāne)

Uz Luksemburgu palīdzēt Latvijas valstsvienībai 2011. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra mačos ar Luksemburgu un Portugāli devušies divi mūsu komandas handbolisti Artis Kurmēns un Edgars Vadzītis.

Kā pēdējie no izlases sastāva tika atsijāti vēl divi mūsu komandas spēlētāji Raimonds Trifanovs un Oskars Arājs.

Luksemburgā izlase ieradās ceturtdien no rīta, bet pirmo maču 2011. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā aizvadīs piektdien plkst. 20:00 pēc Latvijas laika, tiekoties ar mājiniekiem, savukārt otro maču – dienu vēlāk plkst. 16:30 pēc Latvijas laika ar Portugāli. Grupas uzvarētāji iekļūs otrajā kvalifikācijas kārtā, kur izspēlēs ceļazīmi uz finālturnīru, cīnoties ar vienu no 14 2010. gada Eiropas čempionāta finālturnīra dalībniecēm, kas šomēnes uzsāks cīņu Austrijā. Visiem mačiem teksta tiešraidē varēs sekot arī mūsu mājas lapā handball.lv

Latvijas izlases sastāvs: Helmuts Tihanovs, Raimonds Šteins, Ēriks Blūms, Jānis Pavlovičs, Valdis Gūtmanis, Evars Klešniks, Edgars Vadzītis, Māris Veršakovs, Artis Kurmēns, Aivis Jurdžs, Agris Kušners, Arnolds Straume, Margots Valkovskis, Uldis Lībergs
Galvenais treneris: Andris Gulbis
Treneri: Valdis Labanovskis, Edgars Švanks
Ārsts: Andris Ronis
Delegācijas vadītājs: Valērijs Jaškins

2 komentāri “Divi uz Luksemburgu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.