Atpūtā ar uzvaru

Andris Molotanovs (Foto: Sandra Škutāne)

Gada pēdējā spēlē Latvijas čempionātā izcīnījām uzvaru pār “Inčukalns-RVR” handbolistiem, pretiniekus NBS sporta zālē pieveicot ar 35:25 (21:13).

Šajā spēlē vairāk piedalījās tie handbolisti, kas parasti laukumā netika. Pie liela mača laika tika ārējās pozīcijas spēlētājs Kristaps Broks (aizstāja sadzīves apstākļu dēļ nebijušo Raimondu Trifanovu), kā arī līnijas spēlētājs Einārs Kiršteins.

Pirmās desmit minūtes ar pretiniekiem cīnījāmies līdzīgi (6:6), tomēr pēc tam guvām sešus bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 12:6. Viesi spēja pietuvoties līdz 11:14, tomēr līdz puslaika beigām ieguvām astoņu vārtu pārsvaru (21:13). Arī pēc pārtraukuma iespēlējām jaunās kombinācijas ar Broku un Kiršteinu, uzvarot maču ar 35:25.

Nākošo spēli aizvadīsim tikai nākošā gada janvārī. Veiksmīgas brīvdienas!! Klubs pasākās visiem atbalstītājiem un sponsoriem. Rezultāts ir acīmredzams!

Latvijas čempionāts handbolā.
12. decembris.
LSPA – Inčukalns-RVR 35:25 (21:13)

LSPA: Vadzītis 6, Blome un Kurmēns 5, Ērmanis 5/3, Kiršteins 4, Arājs 3,  Lisovskis, Broks un Rūtiņš 2, Lejnieks 1.
Inčukalns-RVR: Trojanovskis 7, Reniņš 5, Art. Lazdiņš 4, Daukša 3, Bāliņš un Smagars 2, Šibins un Juzups 1.

6 komentāri “Atpūtā ar uzvaru

1. LSPA tas “otrais satāvs” izskatās tāds pats kā pirmais vismaz pēc vārtu guvējiem

2. Ja pilnigi piekritu “otrais sastavs” galigi taads nebija vartu guveji tie pashi kas citas spelees… un nevajag rasktit stulbibas prieks pa incukalnu patikami bija skatities speli ja chali vel pieliktu pie taktiskaa tad butu labi ..

3. Ziemassvētki ir laiks, kad sadzirdēt nesaklausāmo, saredzēt nemanāmo, sajust neapjaušamo.
    Lai mums dzirdīgas ausis, redzīgas acs un jūtīga sirds!
    Jaukus svētkus un gaišu nokaņu arī pēcsvētku dienās!