Uzvaram līderes

(Foto: Sandra Škutāne)

Piektajā Latvijas čempionāta mačā LSPA sporta zālē ar 42:29 (22:15) pieveicām čempionāta līderes un pagājušās sezonas vicečempiones Ludzas SHK.

Jau pašā spēles sākumā veiksmīgi realizējām savu iespēju, pirmos vārtus gūstot Līgai Eihvaldei. Arī turpinājumā labi spēlējām aizsardzībā, pilnībā neitralizējot Ludzas SHK līnijas spēlētāju Anitu Punculi. Piektajā minūtē Elēna Fjodorova guva pirmos vārtus savas vienības labā, bet mēs jau bijām iekrājušas piecu vārtu pārsvaru (6:1). Visu pirmo puslaiku labi spēlējām aizsardzībā un veidojām efektīvus uzbrukumus. Tāpat ļoti labi vārtus sargāja Kristīne Klementjeva, ļaujot iegūt +7 (22:15).

Otrā puslaika sākumā pieļāvām vairākas kļūdas aizsardzībā, kas ļāva pretiniecēm samazināt rezultāta starpību līdz četriem vārtiem – 23:19. Tomēr mūsu vienība spēja sakārtot aizsardzības robus un turpmākās septiņās minūtes neļāvām pretiniecēm gūt nevienus vārtus, savukārt mēs turpinājām mierīgo spēli uzbrukumā un palielinājām rezultāta starpību līdz 11 vārtiem (30:19). Spēles izskaņā bija manāms nogurums, jo šo spēli aizvadījām nepilnā sastāvā, bet tas neliedza mums svinēt pārliecinošu piekto uzvaru šajā sezonā ar 42:29 un izvirzīties turnīra vadībā.

Nākamo spēli aizvadīsim savā laukumā pret “Ogres SC” vienību jau otrdien 3. novembrī plkst. 19.45.

Latvijas čempionāts handbolā.
1. novembris.
LSPA – Ludzas SHK 42:29 (22:15)

LSPA: D.Guseva 10, L.Eihvalde 9, A.Strauta 8, A.Nardiševa 7, J.Stanovova 5/1, J.Suhoručenkova 2, S.Teicāne 1, 7m: 1/1, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Ludzas SHK: K.Dukaļsaka 10/4, E.Fjodorova, A.Makarova 4, V.Matisāne 3, A.Sidorova, V.Šļubčenko 2, I.Šļubčenko 2/1, E.Maļavkina, A.Trukšāne 1. 7m: 7/4, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: E.Bogdanovs/M.Šakola