Sveicieni Andim

Andis Ērmanis (Foto: Sandra Škutāne)

Mūsu vīriešu komanda vārda dienā mūsu spēlētājam Andim dāvāja uzvaru, kārtējā Latvijas čempionāta spēlē ar 42:21 (22:9) savā laukumā pieveicot “Ogres SC” handbolistus.

Dažādu iemeslu dēļ mačā šodien nespēlēja Oskars Arājs, Kristaps Broks, Normunds Blome un Kaspars Lisovskis, taču tas netraucēja mūsu vienībai izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Spēles sākumā nesekmīgi spēlējām taktiskajā uzbrukumā, taču labi vārtos darbojās Ivars Lācis, pirmajās 15 minūtēs ielaižot tikai divus (!) vārtus. Pēc tam atvērās arī mūsu uzbrukums, līdz pārtraukumam iegūstot +13 (22:9). Arī otrajā puslaikā nekas īpaši nemainījās, ļaujot izcīnīt sesto uzvaru vietējā čempionātā pēc kārtas – 42:21.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Edgars Vadzītis, kurš guva 12 vārtu, savukārt 11/2 vārtus guva Andis Ērmanis. Pretiniekiem sešas reizes precīzs bija Andrejs Mancurovs.

Nākošās spēles aizvadīsim jau 27. un 28. novembrī, kad Baltijas līgas ietvaros NBS sporta zālē (plkst. 19 un 14) tiksimies ar Baltkrievijas čempioniem Minskas “Dinamo”.