Dobelei nav variantu

Saspiežam kopā? (Foto: Sandra Škutāne)

Savā laukumā izcīnījām jau septīto uzvaru pēc kārtas, Latvijas čempionātā kārtējā spēlē neatstājot nekādas cerības Dobeles SS handbolistēm 45:17 (25:8).

Jau ar spēles pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka dobelnieces nespēs izrādīt nekādu pretestību mūsu handbolistēm. Desmit minūšu laikā viešņas neguva nevienus vārtus, bet mēs izvirzījās vadībā ar 10:0. Pirmos vārtus Dobeles SS komandas labā guva Ieva Damberga un Adele Veldze, tomēr mēs turpinājām palielināt pārsvaru. Pirmā puslaikā ieguvām +17 (25:8), ko otrajā puslaikā palielinājām līdz +28 (45:17).

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 9/1 gūtajiem vārtiem bija Līga Eihavelde, savukārt pa astoņiem vārtiem guva Aleksandra Strauta un Jūlija Stanovova. Pretiniecēm piecus vārtus guva Linda Verne, bet 4/1 – Adele Veldze.