Veiksmīgs mačs Ogrē

Agrita Nardiševa (Foto: Sandra Škutāne)

Pirmajā Latvijas čempionāta spēlē mūsu dāmas izcīnīja uzvaru, Ogrē ar 27:21 (13:11) pieveicot pagājušās sezonas bronzas medaļnieces “Ogres SC” handbolistes.

Mača pirmo puslaiku komandas aizvadīja līdzīgi. Spēles sākumā Ieva Briede un Ilze Molotanova izvirzīja vadībā mājinieces ar 2:0, tomēr mūsu meitenes atbildēja ar trīs vārtiem un izvirzījās vadībā ar 3:2. Turpinājumā ogrēnietes vēl reizi spēja izvirzīties vadībā, tomēr mēs laukumā darbojās daudz labāk, puslaika vidū pēc Darjas Gusevas gūtajiem vārtiem iegūstot trīs vārtu pārsvaru – 8:5. Līdz puslaika beigām laukuma saimnieces tomēr prata samazināt rezultāta starpību – 11:13.

Pēc pārtraukuma mainījām aizsardzības taktiku, kas neļāva mājiniecēm veidot veiksmīgus uzbrukumus. Pirmajās 19 minūtēs ogrēnietes guva tikai vienus vārtus (21:12), savukārt mēs veiksmīgi darbojāmies kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā, praktiski nodrošinot uzvaru. Ogres komanda, izmantojot mūsu kļūdas, vēl centās samazināt rezultāta starpību, tomēr mūsu panākumu apdraudēt viņām neizdevās – 27:21.

Rezultatīvākās uzvarētājām, gūstot pa septiņiem vārtiem, bija Jūlija Stanovova un Agrita Nardiševa, savukārt pretiniecēm astoņus vārtus guva Ilze Molotanova. Pirmajā puslaikā mūsu komandas vārtus sargāja Kristīne Klementjeva, kura komandai ar precīzām piespēlēm ļāva realizēt vairākus ātros uzbrukumus, savukārt otrajā puslaikā veiksmīgi vārtos darbojās Sabīne Gaidele.

Latvijas čempionāts sievietēm
7. oktobris
Ogres SC – LSPA 21:27 (11:13)

Ogres SC: Molotanova 8/4, Briede 6, Iļuhina un Jeltiševa 2, Skābarde, Mālniece un Veže 1. 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes, 7 m: 4/4.
LSPA: Nardiševa 7, Stanovova 7/4, Guseva 6, Eihvalde 3, Kiršteine 2, Suhoročenkova un A. Strauta 1. 7 m: 5/4, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes
Tiesneši: V. Jaškins/E. Žabko