Uzvaram otrreiz

Darja Guseva (Foto: Sandra Škutāne)

Mūsu sieviešu komanda izcīnījusi jau otro uzvaru Latvijas čempionātā, šovakar LSPA sporta zālē ar 28:21 (17:9) pieveicot “Stopiņu NHK” handbolistes.

Spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja Egita Kiršteine, tomēr pēc nepilnām 30 sekundēm pretinieču spēlētāja Ivita Asare guva pirmos vārtu savas vienības labā. Jau spēles sākumā labi nospēlējām aizsardzībā un rezultatīvi izspēlējām vairākus uzbrukumus, sestajā minūtē iekrājot četru vārtu pārsvaru (6:2). Puslaika turpinājumā pēc Kristīnes Klementjevas (ļoti labi aizvadīja visu maču) veiksmīgās spēles vārtos un precīzajām tālajām piespēlēm Darja Guseva un Jūlija Stanovova realizēja vairākus ātros uzbrukumus, līdz puslaika beigām iegūstot astoņu vārtu pārsvaru (17:9).

Otrā puslaika sākumā palielinājām spēles rezultātu līdz 11 vārtiem – 36. minūtē 22:11. Tad komandā iestājās “lūzuma” periods, kura laikā desmit minūtes nespējām gūt nevienus vārtus, kamēr pretinieces veiksmīgi izmantoja mūsu kļūdas uzbrukumā un izlauzties aizsardzībai, puslaika vidū samazinot vārtu rezultātu līdz sešiem vārtiem (22:16). Pēc minūtes pārtraukuma, spējām sakārtot uzbrukumu un spēles gaita izlīdzinājās. Gala rezultāts – 28:21.

Nākošo spēli aizvadīsim 21. oktobrī, kad izbraukumā Dobelē plkst. 19:00 tiksimies ar vietējo vienību.

Latvijas čempionāts handbolā sievietēm
13.oktobris
LSPA – Stopiņu NHK 28:21 (17:9)

LSPA: Guseva 8, Stanovova 5/1, Eihvalde 4, Suhoručenkova, Nardiševa 3, A. Strauta, Teicāne 2, Kiršteine 1, 7m 2/1, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Stopiņu NHK: Milišjunaite 9, Nikolajeva 5, Asare 4, Vandiša 3, 7m 0/0, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: E.Žabko/Vad.Jaškins