Neizšķirts atriebts

Guntars Lejnieks

Latvijas virslīgas čempionāta regulāro turnīru noslēdzām trešajā vietā, pēdējā mačā pārliecinoši NBS sporta zālē ar 33:22 (20:9) pieveicot “Ogres SC” handbolistus, ar kuriem pirmajā aplī cīnījāmies neizšķirti.

Izslegšanas turnīrā ceturtdaļfinālā tiksimies ar SK “Latgols” un “RVR-Vangaži” pārā uzvarētājiem. Uzvaras gadījumā divu spēļu summā pusfinālā tiksimies ar Dobeles “Tenax” vienību.

Ogres komandā šodien nespēlēja Juris Pozņaks, maz laukumā bija arī līgas rezultatīvākais spēlētājs Arvis Laganovskis, savukārt mūsu komandā nespēlēja Artis Kurmēns.

Izšķirošo pārsvaru ieguvām jau mača sākumā, realizējot vairākus ātros uzbrukumus un panākot astotajā minūtē jau piecu vārtu pārsvaru (8:3). Arī turpinājumā, izmantojot ogrēniešu kļūdas, palielinājām pārsvaru, kas puslaika beigās pēc diviem Laura Rūtiņa raidījumiem sasniedza 11 vārtus (20:9).

Pēc pārtraukuma rezultāta starpība vairs tik strauji neauga. Mūsu galvenais treneris vairāk uzticējās Artūram Kangizeram un Kristapam Brokam, kuri guva pirmos vārtus Latvijas čempionātā šogad. Astoņas minūtes pirms beigām pirmo reizi mačā mūsu pārsvars pēc diviem Vitālija Borisenko pārķertajām piespēlēm, kas pārvērtās divos vārtos, sasniedza 16 vārtus (31:15), tomēr spēles izskaņā rezultāta starpību samazināja līdz 11 vārtiem (33:22).

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Lauris Rūtiņš, kurš guva desmit vārtus, savukārt septiņas reizes precīzs bija Vitālijs Borisenko. Labi nospēlēja arī abi vārtsargi Raitis Puriņš un Ivars Lācis. Pretiniekiem deviņus vārtus guva Artis Laganovskis, bet sešus – Iļja Želna.

Nākošo spēli aizvadīsim jau otrdien 31. martā, kad plkst. 19:45 AB.LV Latvijas kausa izcīņā vienīgajā (!!) spēlē šajā sezonā LSPA sporta zālē tiksimies ar “Jūrmalas sports” handbolistiem, mēģinot atspēlēt četru vārtu deficītu.

Latvijas virslīgas čempionāts.
29. martā.
LSPA – Ogres SC 33:22 (20:9)

LSPA: Rūtiņš 10, V. Borisenko 7, Lejnieks 4, Blome 4/1, Trifanovs 3, Kangizers un Lisovskis 2, Broks 1. 7 m: 3/1, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Ogres SC: Art. Laganovskis 9, Želna 6, Bauze un Mancurovs 2, Arv. Laganovskis 2/2, Avotiņš 1. 7 m: 4/2, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: E. Žabko/V. Jaškins

6 komentāri “Neizšķirts atriebts

  1. Raiti, atriebība ir slikta lieta.. Nebija jau arī ko atriebt :P
    Paši vien vainīgi, ka neuzvarējām pirmajā spēlē :P

  2. Šī bija sezonas smieklīgākā spēle! Ja rādītu pa TV, tad no malas cilvēki padomātu, ka humora šovs!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.