Molotanovs SWH studijā

Andris Molotanovs ar komandu

Viena no sarunas tēmām radio SWH raidījumā nedēļas sporta apskatā bija arī handbols, kuras ietvaros komentāru par izcīnītajām divām uzvarām Baltijas handbola līgā sniedza arī mūsu jaunais galvenais treneris Andris Molotanovs.

Molotanovs, kurš ar mūsu vienību strādā tikai pirmo mēnesi, ievedis komandā jaunas izmaiņas, kuras vienības spēlētāji uztvēruši pozitīvi un rezultāts neizpaliek – sīvā cīkstēšanās ar “ASK/AB.LV” komandu, uzvaras pār Dobeles “Tenax” un Lietuvas čempioniem Kauņas “Granitas/Karys”.

Tāpat raidījuma tika pārspriestas finansiālās problēmas, jo pērnā gada rudenī mūsu dalība Baltijas līgā bija apdraudēta. „Dalība šādā turnīrā saistītas ar finansiāliem līdzekļiem,” atbildēja Molotanovs. „Ja ir šāda iespēja piedalīties tādās sacensībās, tad mēs to izmantosim tagad un turpmāk. Rezultāti arī rāda, ka varam piedalīties arī augstāka līmeņa turnīros, taču visu izšķir līdzekļi. Mums ir vajadzīgs kāds ģenerālsponsors, kas klubu atbalstītu un viss būtu kārtībā – mēs turpinātu spēlēt un reklamēt handbolu.”

Tāpat viens no raidījuma vadītājiem Anatolijs Kreipāns atzīmēja, ka mūsu komanda ir gados jauna un vēl noteikti daudz parādīs. „Vairāki spēlētāji ir spēlējuši jauniešu un junioru izlasēs visos līmeņos – arī Eiropas čempionāta finālturnīros,” atzīmēja mūsu galvenais treneris. „Komanda ir jauna un perspektīva – vajag tikai darboties.”

Raidījuma daļa par handbolu pieejama šeit.

9 komentāri “Molotanovs SWH studijā

  1. Raitis, malacis! Ļoti operatīvi!!
    Man gan jāpatrenējas runāt ēterā:)…nu…ja:), gan jau ar pieredzi:)
    p.s. labāk tā nekā nekā!!!

  2. Starpcitu, dažs labs ir arī spēlējis vīriešu izlasē un guvis ne vienus vien vārtus… Tas trenerim zināšanai… ;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.