Grūta uzvara

Aigars

Šovakar Ulbrokas vidusskolas sporta zālē mūsu handbolisti izcīnīja grūtu uzvaru, tikai ar 34:32 (17:17) Latvijas čempionāta ietvaros pieveicot Stopiņu NHK handbolistus, kas šogad debitēja virslīgā.

Visu spēli pārsvarā ritēja līdzīgā cīņā. Vienīgi pirmā puslaika vidū izdevās iekrāt četru vārtu handikapu (13:9), kuru mājinieki līdz pārtraukumam likvidēja. Arī otrais puslaiks aizritēja līdzīgā spēlē, vienai vai otrai komandai esot minimāli priekšā. Tikai pēdējās četrās minūtēs izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru, izcīnot otro uzvaru trīs mačos – 34:32.

Pirms spēles tika uzdots uzdevums savos vārtos neielaist vairāk par 18 vārtiem, taču ne aizsardzība, ne vārtsargi šoreiz nebija uzdevumu augstumos. Pēc smagās cīņas ar ASK/AB.LV nebijām noskaņojušies mačam ar vājāku pretinieku.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Mārtiņš Kazinieks, kurš guva 7/1 vārtus, savukārt ar 6/2 precīziem raidījumiem atzīmējās Vitālijs Borisenko. Pretinieku rindās deviņus vārtus guva Māris Orniņš, kurš pirmajās sešās mača minūtēs jau bija guvis četrus vārtus. Atlikušajā laikā sedzām viņu individuāli.

Divas spēles – divas uzvaras, tā Latvijas čempionātam pieteikusies mūsu sieviešu komanda. Arī otrajā sezonas spēlē veiksme bija mūsu pusē, ar 34:31 (16:12) tika pieveikta Stopiņu NHK vienība. Spēle aizritēja līdzīgā cīņā, abām komandām pieļaujot vairākās kļūdas.

Mačs ritēja punkts punktā. Pēc nospēlētājām 13 minūtēm ieguvām četru vārtu pārsvaru, bet drīz mājinieces atspēlējās. Līdz puslaika beigām atkal panācām +4. (16:12). Arī pēc pārtraukuma diktējām mača ritējumu, visu laiku turoties dažus vārtus priekšā. Izskaņā Jeļena realizēja divus 7 metru soda metienus, nodrošinot otro uzvaru.

Rezultatīvākā mūsu komandā bija Jeļena Suhoročenkova, kas guva 9/3 vārtus, savukārt zaudētājām 9/1 vārtus guva Lana Nikolajeva. Šoreiz komandas nepalīdzēja Jekaterina Strauta, Arita Rakstiņa (ārējās līnijas spēlētājs), bet spēles laikā traumu guva Egita Kiršteine, kura nopēlēja divdesmit minūtes.

Nākošo maču aizvadīsim vien 25. oktobrī, kad plkst. 13:30 NBS sporta zālē uzņemsim HK S&A handbolistus.

Latvijas čempionāts vīriešiem.
10. oktobris.
Stopiņu NHK – LSPA 32:34 (17:17)

Stopiņu NHK: Orniņš 9, Lazda 6/4, Šakola 5, Čerņavskis, Panovs, Čerņevskis 3, Mellups 2, R. Pētersons 1. 7 m: 5/4, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
LSPA: Kazinieks 7/1, V. Borisenko 6/2, Trifanovs 4, Veļikanovs, Lejnieks, Borodovskis un Kurmēns 3, Lisovskis, Blome 2, Kangizers 1. 7 m: 4/3, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: E. Bogdanovs/A. Aņisimovs.

4 komentāri “Grūta uzvara

  1. Viss ir labs, kas labi beidzas!! :) Bet nju liidzjutejiem nekad ta nervus vairs nekutiniet!!

  2. Nekas, nakosreiz divi hettriki bus :))
    Un neteiktu ka ipasi pakutinaja nervus :) Bija interesanti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.