Loģisks turpinājums

Guntars Lejnieks

Šovakar pirmo reizi Latvijas virslīgas čempionātā piedzīvojām zaudējumu “K-Rauta” handbolistiem, NBS sporta zālē atzīstot sīvāko konkurentu pārākumu ar 25:28 (9:12). Līdz ar to esam praktiski zaudējuši iespējas turnīra tabulā pakāpties uz otro vietu.

Tāpat kā pirms dažām dienām nespējām demonstrēt labu spēli uzbrukumā, kā arī aizsardzība šīsdienas spēlē nebija glābēja. Tikai otrajā puslaikā atmodās mūsu uzbrukums, gūstot deviņus vārtus desmit minūtēs (tikpat, cik pirmajā puslaikā kopā !!! ). Sekmīgi mača izskaņā nospēlēja pretinieku vārtsargs Ivars Lācis, palīdzot “K-Rauta” spēlētājiem izcīnīt pelnītu uzvaru.

Vislielākās galvassāpes pretinieku komandā šodien saglabāja tās līnijas spēlētājs Guntars Lejnieks (attēlā), kurš guva 12 vārtus. Mūsu vienībā sešreiz precīzs bija Rolands Ivanovs, bet 5/2 vārtus guva Kirils Meļņiks.

Latvijas čempionāts handbolā.
29. marts.
LSPA – K-Rauta 25:28 (9:13)

LSPA: R. Ivanovs 6, Meļņiks 5/2, V. Borisenko 4, Lisovskis, Kurmēns un Rūtiņš 3, Melnalksnis 1.7 m: 2/2, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
K-Rauta: Lejnieks 12, Strautnieks un Kazinieks 4, Blome 3, Jakubovskis un Ščerbiņins 2, Avotiņš 1. 7 m: 1/0, 1 brīdinājums, 4 soda minūtes.
Tiesneši: V. Jaškins/E. Žabko.