“Latgols” zaudē otrreiz

Rolands Ivanovs

Ar uzvaru šodien noslēdzām Latvijas virslīgas čempionāta otro apli, LSPA jaunajā zālē ar 40:31 (16:14) pieveicot SK “Latgols” handbolistus. Jaunos ludzāniešus spējām salauzt tikai otrā puslaikā, izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Spēli mūsu komandā iesāka Lauris Rūtiņš, Artis Kurmēns, Kaspars Lisovskis, Rolands Ivanovs, Guntis Demobvskis, Andris Melnalksnis un Andris Molotanovs.

Pirmajā puslaikā noteikumus laukumā diktēja viesi, kuri līdzīgu rezultāta starpību spēja saglabāt līdz pat 30. minūtei (14:14). Pēc nospēlētajām sešām minūtēm “Latgols” handbolisti, kas uz spēli bija ieradušies tikai ar “jauno” sastāvu, bija izvirzījušies vadībā ar 5:3. Mums lielas problēmas sagādāja viesu vārtsarga Gata Kozlova apspēle, kas bija pārāks teju katrā otrajā izdarītajā metienā no tuvās distances.

11. minūtē mūsu handbolists Rolands Ivanovs pirmo reizi spēlē vadībā izvirzīja savu komandu (6:5). Puslaika turpinājumā viesi diezgan viegli šķērēja mūsu aizsardzību, turot rezultātu līdzsvarā. Vadībā viņiem neizdevās izvirzīties pateicoties veiksmīgajai Andra Molotanova spēlei mūsu komandas vārtos. Puslaika izskaņā “pendeles” nerealizēja vispirms Rolands Ivanovs, bet pēc tam garām aizmeta arī Kirils Meļņiks. Pēdējā puslaika minūtē divus vārtus pēc kārtas guva Andris Melnalksnis, ļaujot saviem komandas biedriem pārtraukumā aiziet ar divu vārtu pārsvaru (16:14).

Pēc pārtraukuma laukumā, nomainot Gunti Dembovskis un Andri Melnalksnis, izgāja Kirils Meļņiks un Juris Cīrulis.

Otrajā puslaikā pārliecinoši veiksmīgāk darbojāmies mēs, pakāpeniski palielinot pārsvaru. Jau pirmajā minūtē Kirils Meļņiks nopelnīja 2 minūšu noraidījumu par pretinieka vārtsarga Kristapa Dombrovska savainošanu, kurš vārtos pavadīja tikai 51 sekundi, liekot vietu vārtos atkal ieņemt Kozlovam. 42. minūtē mūsu handbolisti, lielākoties pateicoties sešiem Rolanda Ivanova vārtiem, panāca +5 (26:21). Puslaika vidū veiksmīgi darbojošos vārtsargu Molotanovu nomainīja Artūrs Buračevskis, kurš turpināja kolēģa iesākto, astoņas minūtes pirms mača beigām palīdzot panākt +9 (34:25). Pēdējās mača minūtes abas komandas nospēlēja līdzīgi, saglabājot deviņu vārtu pārsvaru arī līdz beigu signālam (40:31).

Lielisku otro puslaiku mūsu vienības rindās aizvadīja Rolands Ivanovs, kurš otrajā puslaikā gūstot 10/2 vārtus, visā spēlē atzīmējās ar 14/2 precīziem metieniem. Pretinieku komandās rezultatīvākais bija čempionāta garākais spēlētājs Dainis Krištopāns, kurš guva deviņus vārtus.

Latvijas čempionāts handbolā.
15. marts.
LSPA – SK Latgols 40:31 (16:14)

LSPA: R. Ivanovs 14/2, Lisovskis 7, Kurmēns 6, Melnalksnis 5, Dembovskis 4, Rūtiņš 3, Meļņiks 1. 7 m: 4/2, 1 brīdinājums, 4 soda minūtes.
Latgols: Krištopāns 9, Tuminskis 8, Bārbals 4, A. Savickis un Brics 3, Pegasovs un Ločs 2. 7 m: 0/0, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: M. Šakola/M. Koponāns.

6 komentāri ““Latgols” zaudē otrreiz

1. Aigars tikai tapec ka speleju ari aizsardziiba vareju aizkriet uz atro:)un otraja puslaika speleju labaja malinja:)